Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységem? A páromnak van egy gyereke és már elvált, évek óta mikor megismertem,

Figyelt kérdés
De féltékeny vagyok hogy előttem annyira szeretett egy másik nőt hogy felesegül vette és gyereket vállalt vele, minden rendben a kapcsolatunkkal, de ez a tény nagyon zavar engem, és mindig a fejéhez vágnám, de ilyenkor veszek egy nagy levegőt, tudom hogy a múlt, és őt én így választottam, de nagyon zavar mikor megy a gyerekéért a volt feleségéhez, másodiknak érzem magam, és én ezzel a feltékenységgel nem tudok mit kezdeni, harag van bennem,

2022. nov. 28. 13:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom ingyen és gyorsan. Sehogy. Ha már most zavar akkor később még jobban fog. Ez vagy el tudod fogadni vagy nem. Te látszólag nem.

Baromi sok konfliktus lesz ha majd lesz közös gyerek is.

Na akkor szabadul el minden.

Nem tudom mi a vonzó számodra ebben a pasiban de hogy sok jót nem tartogat a jövőd így az biztos.

2022. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy segítene. Már csak azért sem, mert az irritáló helyzet nem fog tőle megszűnni, a gyerek meg az anyja marad, és még mindig ők lesznek az első helyen. Aki ezt nem tudja kezelni, annak a pszichológiai blabla nem fog használni. Mellesleg én sem tudnám kezelni.
2022. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

“A patchwork családokhoz magas érzelmi intelligencia kell”

Szerintem meg egy adag mazohizmus és önértékelési probléma. Egy csomó olyan problémát okoz, ami gyerektelen partnerrel nincs.

Menekülj. Nem te vagy a hibás, hanem aki el akarják hitetni veled, hogy ezt a helyzetet neked kell kezelni, hiányzik belőled valami (érzelmi intelligencia). Dehogy. Jól érzed, nem jó így neked.

2022. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked pshihologus kell, hogy lehet egy olyan dologra féltékeny lenni ami elmúlt... Nekem ez érthetetlen. Igen valamikor a felesége volt. De már nem az!!! Te vagy a párja... Menj hozzá feleségül, ha te ezt akkora dolognak tartod, de mint az ábra mutatja, elvaltak szóval a házasság, főleg a mai világban semmire sem garancia. Szulj neki ha annyira gyereket akarsz, de mint látod a gyerek sem osszetarti erő... Egyszerűen en nem értem, hogy neked nincs egy barátnőd, aki ezeket elmondja.
2022. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek nem múlt el és nem is fog soha. Ha a kérdező hozzá megy a párjához és gyereket vállal vele, akkor esélyt sem ad magának, hogy ne kelljen patchwork családban élnie.
2022. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
A pszichológus nem fogja eltüntetni a gyereket meg az anyját. A kérdezőt nem elmúlt dolgok, hanem a jelenlegi helyzet zavarja. Ezt nem lehet megszokni, az idő múlásával egyre irritálóbb lesz. Az egyetlen megoldás véget vetni a kapcsolatnak, de az nem könnyű.
2022. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes amiket írtok. Főleg nok. De az teljesen rendben van, ha ti maradtok egyedülálló szülők, hogy egy férfi fogadjon el. Mindig csak ezt látom, hogy minek kellett olyan férfi aki elvalt.... 😂 Kicsit olyan érzésem van mintha ezeket exek írnak, és nem akarják, hogy a volt párjuk boldog legyen. Kicsit fordítsuk meg, ha a nő marad egyedül a gyerekkel, valószínűleg vele se álljon szoba senki, sőt olyan férfi végképp ne akinek nincs múltja, exe, gyereke.... Na úgye így már nem olyan fasza az a válasz, hogy elvalt emberrel ne állj szóba.
2022. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok ex, egyedülálló szülő. Ha az lennék, lehet, hogy kevésbé érteném meg a kérdező problémáját. Ezt csak olyan érti meg, akinek nincs gyereke. Elfogadni más gyerekét, miközben neked nincs, nagyfokú megalkuvás szükséges. Ez nem mindenkiben van meg.
2022. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
#17: tévedsz, nem vagyok elvált egyedülálló anya. Gyerektelenként senki se kezdjen gyerekessel. Se férfi se nő. Általában a nők jönnek ide panaszkodni a párjuk gyermekére. A férfiak eleve gyerektelen fiatal nőt keresnek elváltként is ( naná). A nők nem gondolkoznak és mennek bele a számukra eleve kedvezőtlen kapcsolatba
2022. nov. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát ennek úgyis vége lesz, és én teljesen megértem.

Ismerek egy alomferfit, udvarolni is szokott.. de gyerekes, elvált, minden erőmmel azon vagyok, hogy még csak eszembe se jusson.

Kell a fenének ez, de tényleg..

2022. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!