Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek, ha a párom vezet?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves Volswagenje van, amiben a legnagyobb extra a légzsák. Sokszor eszembe jut, hogyha valami baleset történik menet közben, akkor túléné/túlélnénk-e ilyen felszereltségű autóval. Nekem egy 6 éves Hyundai-om van, amiben sokkal több extra van, ami növeli a biztonságérzetem. Sokszor van, hogy mondom neki, vezetek ên, ami valójában azért van, hogy ne az ő autójával menjünk. Szeretném, ha lecserélné egy picit jobb autóra a jelenlegit, nem, nem arról van szó, hogy egy csúcskategóriás, több mint 5 millió Ft-os vadiúj autót vegyen,hanem csak egy 10 év alatti, jobban felszerelt középkategóriásra gondoltam. Nem akarom megbántani, az önérzetébe gázolni ezzel, nem tudom, hogy hozzam fel.

2022. ápr. 17. 13:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*Volkswagen
2022. ápr. 17. 13:18
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan így. Komolyan, az emberek már nem tudnak beszélni egymással vagy mi a franc van???
2022. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Mi növeli a biztonságérzetedet a légzsákon és az ABS-en kívül? (Ami valószínű, hogy szintén van abban az autóban.)


Bocs, de nem értem a kérdést, szerintem csak nem tetszik, hogy régi a belseje vagy valami hasonló.

2022. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy néz ki belülről az autó, nem esztétikai szempontok vezérelnek. Például városi vészfékasszisztens, tempomat nincs benne, miközben szerintem mindkettő nagyon hasznos.
2022. ápr. 17. 13:26
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Vegyel neki egyet te.
2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy a nő gondolom
2022. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Valamennyi pénzt szívesen adnék neki kölcsön, de nem tudnék neki venni, elég a sajátomat fizetni.

Igen,én vagyok a nő.

2022. ápr. 17. 13:32
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjetek a te kocsiddal. Nem is ertem.
2022. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Az se segít drága ;) abs légzsák bizt.öv ment meg mindenkit, az X5ös bmwben is. Amit te akarsz az csak a csicsa.
2022. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem annyira nem normális. Nézd csak meg a balesetekről szóló híreket. Nem mindenhol 20 éves autók vannak ripityára törve, kiégve, hanem egészen új, csúcskategóriás modellek, pl. BMW-k is.


Ráadásul ez olyan, hogy ennyi erővel azért is aggódhatnál, hogy kimész az utcára, és rád esik a tetőről valami. Mondjuk télen egy jégcsap, vagy elcsúszol, és pont úgy ütöd be a fejed, hogy többet nem térsz magadhoz.


Nekem is van olyan ember, aki mellé/mögé félek beülni, de ez sosem az autó miatt van, hanem mert látom, hogy vezetés közben mennyire elkalandozik a figyelme, simán felveszi a telefont, és közben elrántja a kormányt, stb.

2022. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!