Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet szóra bírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szóra bírni egy alapvetően zárkózott férfit?

Figyelt kérdés

NEM AZ ÉN ESETEM!

6 éves kapcsolat, házasságban élnek a felek. Eddig minden tökéletes volt köztük, de a férfi teljesen megváltozott. Ő alapvetően zárkózott természetű, ha bármi gondja volt eddig, nehezen, vagy egyáltalán nem nyílt meg senki irányába. De a feleség besokallt 6 év után, mert olyan dolgokat tapasztalt, amit eddig még korábban soha. A férj dugdossa a telefonját, késik munkából hazafelé jövet, saját programokat szervez. A feleség próbált vele beszélgetni, de a férj teljesen eltávolodott.

Ilyen esetben mit lehet tenni? Hogyan tudná kideríteni a feleség, hogy mi a valós gond a háttérben?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 1. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szeretője van vagy lesz.
2022. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tamsin540 ***** válasza:
77%
A telefon dugdosása, késői hazaérés, programok a "haverokkal"... Ezek mind a megcsalás jelei, könnyen kiszimatolható a dolog.
2022. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Elég ha csak lecsekkolja a telot, de 90% hogy van neki valaki más.

(#1-es voltam)

2022. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Magánnyomozót fogad.

Kismillió van, akik ilyenekre vannak ráállva.

De bármi derül is ki, mindig a pont lesz az a végére.

(gyerekeket kukkol az ovi mögül, tehenekkel fajtalankodik egy réten, repülni tanul barkácsolt szárnyakkal a NAV székház tetejéről, stb..)

2022. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Elege lett, öntudatra ébredt a fickó.
2022. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Van valakije, itt egyértelmű.
2022. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Dugdossa a telefonját?

Hát, talált valakit, aki előtt meg tudott nyílni. Lelkileg és testileg is.

:-))))

2022. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az összes előttem szóló hülységet ír. Amúgy a legegyszerűbb megkérdezni mi a baj. Ha nem kérdezed, akkor figyelj rá és kiderül mert észre veszed. Lehet valami tök más van a háttérben. Lehet a melóval van baja. Például. Kérdezd meg!!!
2022. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem az lett volna a fő kérdés hogy mi áll a háttérben, hanem hogy van e valami pszichológiai trükkje annak, hogy egy zárkózott ember megnyíljon. Gondolok itt arra, hogy pl. megfenyegeti, hogy elhagyja őt (ami tudom hogy hülyeség, és rossz példa, de ez jutott eszembe hirtelen..). Ha esetleg valaki járt már hasonló szituban, ott mi segített? A türelem? A nonstop kérdezgetés? A megfélemlítés? A vádaskodás? Vagy csináljon úgy, mintha mi sem történt volna? Vagy még jobban mutassa ki a feleség a szeretetét?

Vagy ha esetleg valóban másik nő van a dologban, akkor ez az egész veszett ügy? Egyszer csak lelép a férj, és kész?!

2022. dec. 1. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Amiket írtál egyik sem jó megoldás. xD


Szinte biztos, hogy más nő (vagy férfi) van a dologban. Esetleg munka, de a titkolózás sosem jó jel. Tehet ő bármit nem lesz eredménye ez a lényeg!

2022. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!