Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Férjemmel teljesen eltávolodtunk egymástól reggel 5kor indul a munkába este 9fele ér haza, itthon semmit nem csinál

Én vagyok a gyerekkel itthon akit gondozni kell közben a háztartást is csináljam… mosás főzés takarítás

Férjem még arra se képes hogy levigye a szemetet

Úgy érzem hogy csak teher lett a vállamon akit egyszer úgy szerettem :(

Mikor itthon van akkor általában össze kapunk valamin…

Nemtudom meddig lehet bírni ezt



2021. dec. 17. 13:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha 16 órát dolgozik, az elég nagy baj, mert látod utazással együtt 18 órát van el otthonról, illik kb. 8-at aludni - marad kettő óra összesen, hogy éljen.


Mondjon fel a rabszolgatelepen és újra legyen veletek és ismét váljon élő emberré, aki nem biorobot vagy rabszolga.

2021. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Hétvégén itthon van

Pénteken jobb esetben 7re otthon van

Sajnos hétfőtől-csütörtökig nagyon sokat elvan itthonról :/

2021. dec. 17. 13:20
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

2.


Ha hétköznap 12 vagy több órát dolgozik, akkor hétvégén örül, ha kb. kipiheni magát - talán. Nagyon keserű élet az ilyen, hamar bele is halnak akik ezt folytatják. Nagyon gondoljátok ezt át, senkinek nem jó így.

2021. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj csak bele, hogy egész héten robotol, gondolom elfárad. És akkor hétvégén amikor pihenhetne, akkor is a vita van. Ahol a nyugalomnak kéne lennie, ott is a feszültség uralkodik.

Én megértelek Téged is, meg Őt is. Ez a helyzet sehogyan sem jó. Viszont nektek kell egy arany középútat megtalálni.

2021. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Sokszor azt érzem hogy van valaki rajtunk kívül…. Szexuálisan se vonzódik már hozzám,valahogy csak kielégíti ezeket a vágyakat

Nem volt mindig így kb másfél éve van ez a későn haza járkálása

2021. dec. 17. 13:31
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

5.


Ha valakit szétzúznak a munkahelyén - vagy otthon, lásd kisgyerekes anyák akik szintén érintettek - nem nagyon vágynak szexre fizikailag, 1-1 ilyen nap után. Örülnek, ha ágyba kerülnek és el is alszanak kb. azonnal.

2021. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
#5: Alkalmazott? Fizetésben, bérpapiron van látszata, hogy két műszakot lehúz naponta?
2021. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én vérfeminista, házimunka-megosztás párti vagyok (gyerekkel otthon lévő anyuka esetén is), de basszus, azért ha ennyit dolgozik, akkor megértem, hogy nem viszi le a szemetet sem, meg nem végez semmi házimunkát. Szerencsétlen kb csak aludni jár haza.

Ugyanakkor nyilván neked sem jó 0-24 a gyerekkel, minden házimunkával egyedül.

Vagy mondjon fel, keressen normális munkát, és segítsen be az otthoni teendőkben, vagy vegyetek igénybe fizetett segítséget (takarító, babysitter, kaja rendelés), hogy te kicsit tehermentesítve legyél.

De alapvetően ilyen munkarend mellé nem kéne gyereket vállalni, és hosszútávon teljesen szétszedi a családot. Másik munka kéne neki.

Ne csodáld, hogy nem akar szexelni, ennyi meló mellett senki nem akarna.

2021. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Maszekolni jár munka után

Nem ilyen hosszú a munka ideje

2021. dec. 17. 13:47
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

8.


Alapvetően ilyen munkának léteznie sem volna szabad, mert ez megint nem több, mint a régi rabszolgaság más néven folytatása. 8 óránál többet nem kellene dolgoztatni senkit. Még külön kérésre sem, első az egészség.

2021. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!