Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelt kérdés
Meghízott kb.20-25 kg-ot azóta, hogy 6 éve összeházasodtunk. Még 10 kg plusznál mondtam, hogy engem ez zavar, nem olyan vonzó ekkora pluszsúllyal, változtasson az életmódján. Ehhez minden segítséget megadtam neki, egészséges ételeket főztem, mondtam, hogy menjünk közösen sportolni. Bármilyen kaját csináltam,mindenbe csak belekóstolt, majd elment enni inkább egy gyorsétterembe. Sportolni is egyedül akart, aztán soha nem maradt rá ideje. Türelmes embernek tartom magam, gondoltam, hogy akkor fogjuk meg az egészsége oldaláról a változtatást, menjünk el közösen egy teljeskörű kivizsgálásra, elképedt, hogy ez milyen sokba kerül, egyébként is, neki semmi baja, ne akarjam már belebeszélni. Ezt mostanra megélgeltem, hogy bármivel próbálkozom, süket fülekre találok, ellenállásba ütközöm. Leültünk erről rengetegszer beszélgetni, elmondtam neki, hogy nem vonzó így számomra, nem kívánom vele a szexet, ha hetente 1-2 alkalommal szexelünk, akkor is mást képzelek oda. Nem csaltam meg soha, pedig több pasi is megpróbált az évek során felszedni, lett volna rá alkalmam, a lelkiismeretemmel nem tudnék elszámolni. Úgy érzem, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy változtasson, ami sosem fog megtörténni, így nem tehetek mást, mint elválok tőle. Nem akarok veszekedést, hangos perpatvart, akár abba is belemennék, hogy minden maradjon az övé,nem érdekel sem a lakásunk, sem az autónk, sem a közös megtakarításunk, sem egyéb ingóságaink, csak mielőbb tegyünk pontot a végére. Inkább megyek egyedül albérletbe, elkezdtem a nulláról felépíteni önmagam, ezzel megadom az esélyét annak, hogy egy valóban boldog kapcsolatban élhessek később.

2022. dec. 1. 15:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
28%
Kamukérdés. Az utolsó két mondat elárulja. Te is valami frusztrált kövér ember lehetsz, aki attól érzi jobban magát, ha kitalál ilyen baromságokat amivel elkeseríti a túlsúlyosokat, nehogy már másnak jobb legyen. Szánalmas vagy.
2022. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Végtelenül el vagyok keseredve, belefáradtam ebbe a meddő küzdelembe, hogy hogyan győzzem meg, hogy változtasson magán, ha már nem is miattam, legalább a saját egészsége miatt. Nem akarom, anyagilag kihasználni, lehúzni a válással. Tudom, hogy olyan ember vagyok, aki képes elkezdeni újra felépíteni nulláról az életét. Dolgozom, a munkabéremből fizetném az albérletem, szükséges havi kiadásaim, mint oly sokan mások.
2022. dec. 1. 16:17
 13/33 NTBS ***** válasza:
22%
Nem. Párkapcsolati terápia a megoldás.
2022. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy oda sem jönne velem el, találna valami kifogást rá. Ha mégis, akkor sem hiszem, hogy tudna azzal mit kezdeni egy szakember, ha az egyik fél nem hajalndó semmiképp változtatni valamin, ami a másiknak fontos lenne.
2022. dec. 1. 16:21
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ezt neked kell tudni, hogy mi fér bele és mi nem. Mindenkinek más számít, láthatod, pl a 10-es nem tudna megélni a férje nélkül és el sem tudja képzelni, hogy egy nő el tudja tartani saját magát, pl.

Ha neked ez nem elfogadható, jogod van nemet mondani. Nem kell hozzá társadalmi egyetértés.

2022. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, csak gondoltam hátha van olyan, aki járt már ebben a cipőben és le tudná írni, hogy mit tett.
2022. dec. 1. 16:29
 17/33 anonim ***** válasza:
51%

dettó.

csak nem vagyok házas, de tetszik vki, pontosabban a belső tulajdonságai.

utoljára évekkel ezelőtt láttam, majd legközelebb tavaly.

annyira durván kövér lett, h. nem ismertem meg, előtte normál testalkatú ffi volt, sőt, inkább soványabb.


most meg menni-ülni alig tud, és nekem nehezemre is esne lefeküdni így vele.


borzasztó az a hatalmas hasa, nem is tudom, potens hogy lehet, vagy milyen pózban kéne.

meg utálom az izzadságszagot, aki kövér, jobban izzad.


mi nem jöttünk össze, nem csak emiatt nem, de hazudnék ha azt mondanám, hogy ebben a formában izgat,

2022. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 tamsin540 ***** válasza:
66%

Sajnos nagyon sokan elhagyják magukat egy házasságban, ez igaz a férfiakra és a nőkre. Túl biztosnak tart tégedet.


Milyen érdekes, hogy amikor elmegyek az edzőterembe, csomó elvált 40-50 éves férfi és nő pumpálja a súlyokat, mintha az életük függne tőle. Igen, a szexuális életük függ tőle.


Jó lenne, ha olyan férfiakkal venné magát körbe, akik tudnának segíteni, akik maguk is fittek, mert te nem tudsz ezen változtatni.

2022. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%

"

És utána? Miből élsz majd?"


Na megjött lúzer Pistike, aki szerint a nők nem dolgoznak és nem kereshetnek jól.

2022. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%
El!
2022. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!