Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a férjetektől emiatt?

Figyelt kérdés
Meghízott kb.20-25 kg-ot azóta, hogy 6 éve összeházasodtunk. Még 10 kg plusznál mondtam, hogy engem ez zavar, nem olyan vonzó ekkora pluszsúllyal, változtasson az életmódján. Ehhez minden segítséget megadtam neki, egészséges ételeket főztem, mondtam, hogy menjünk közösen sportolni. Bármilyen kaját csináltam,mindenbe csak belekóstolt, majd elment enni inkább egy gyorsétterembe. Sportolni is egyedül akart, aztán soha nem maradt rá ideje. Türelmes embernek tartom magam, gondoltam, hogy akkor fogjuk meg az egészsége oldaláról a változtatást, menjünk el közösen egy teljeskörű kivizsgálásra, elképedt, hogy ez milyen sokba kerül, egyébként is, neki semmi baja, ne akarjam már belebeszélni. Ezt mostanra megélgeltem, hogy bármivel próbálkozom, süket fülekre találok, ellenállásba ütközöm. Leültünk erről rengetegszer beszélgetni, elmondtam neki, hogy nem vonzó így számomra, nem kívánom vele a szexet, ha hetente 1-2 alkalommal szexelünk, akkor is mást képzelek oda. Nem csaltam meg soha, pedig több pasi is megpróbált az évek során felszedni, lett volna rá alkalmam, a lelkiismeretemmel nem tudnék elszámolni. Úgy érzem, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy változtasson, ami sosem fog megtörténni, így nem tehetek mást, mint elválok tőle. Nem akarok veszekedést, hangos perpatvart, akár abba is belemennék, hogy minden maradjon az övé,nem érdekel sem a lakásunk, sem az autónk, sem a közös megtakarításunk, sem egyéb ingóságaink, csak mielőbb tegyünk pontot a végére. Inkább megyek egyedül albérletbe, elkezdtem a nulláról felépíteni önmagam, ezzel megadom az esélyét annak, hogy egy valóban boldog kapcsolatban élhessek később.

2022. dec. 1. 15:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindenkinek van ideje edzeni. Amikor este 6-ra hazaesik valaki már lehet nincs kedve edzeni, de még szexelni se. Enni meg könnyű meg élvezetes. 20 kiló hízás amúgy nem olyan rengeteg még. Elég lenne ha kevesebbet enne és lemegy. Próbálj beszélni vele nyíltan. Először lehet sértődés lesz, de én nem dobnék ki mindent egyből emiatt.
2022. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ha valaki 6-ra hazaér, akkor nem ideje, maximum kedve nincs edzeni. Persze, lehet így is élni, 40 évesen magas vérnyomással, a cukorbetegség előszobájában. Persze, hogy nem lesz szexelni sem ereje. Mindenki maga dönti el, hogy mihez kezd az életével. A kérdező férje itt jelenleg a házasságát és persze az egészségét kockáztatja. 20 kiló hízás nagyon sok, ahhoz nem elég, ha sétálgat, bizony célzott étrendre, sportra (nyilván fokozatosan) és önfegyelemre lenne szüksége.
2022. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hova próbáljon beszélni vele?!! A kérdés leírásában szerepel, hogy a beszéden túl próbált a kérdező SEGÍTENI a férjének, idézem: "Ehhez minden segítséget megadtam neki, egészséges ételeket főztem, mondtam, hogy menjünk közösen sportolni. Bármilyen kaját csináltam, mindenbe csak belekóstolt, majd elment enni inkább egy gyorsétterembe. Sportolni is egyedül akart, aztán soha nem maradt rá ideje." Mi mást tegyen még a kérdező?!! Már minden lehetőt megpróbált. Ha így sem hajlandó semmit sem tenni a férfi, akkor marad a válás, teljesen jogosan.
2022. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!