Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha feltételezem hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltételezem hogy a barátom lop tőlem, jó tesztnek az alábbi?

Figyelt kérdés

A 13.válasz tett bogarat a fülembe

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Nekem az a furcsa, hogy eltűnnek tőlem a plüss hajgumik


Ilyenek

[link]


Amikor falfestés volt és minden berendezés is ki lett pakolva, még ott sincsenek, semmi mögé le sem esve. Úgy felszivodnak a hajgumik akármikor veszek, hogy nagyon maximum 1-2 napig van csak 1 meg, ha veszek kettőt, a héten már vennem kell újakat mert egyik sincs meg. Vannak amiket mégcsak nem is hordtam, másnap eltűnt.


A barátom hülyének nézne, ha ezzel támadnám be. És megsértődne.

De azon gondolkodom hogy veszek vagy 5 hajgumit és lerakom mindenhova a lakásban. És sokszor kimegyek pl wc-re és magára hagyom.

És ha már nincs nálam a barátom, ha eltűnt vmelyik, akkor ő lop.


(Az én barátom is olyan, mint 13.komment, hogy röhög azon, ha átver vkit)


2022. dec. 2. 07:53
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

40. Egy élmény lehet veled a kapcsolat :)


Ha meglettek a hajgumik maradéktalanul, mindenképpen kezdd el excel táblázatban vezetni a dolgaidat, hogy ilyen többé ne fordulhasson elő.

Hajrá!

2022. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
29%
😂 Szerintem egyszerűen csak fogta őket és szó szerint kib*szta a p*csába, mert rendetlen vagy és trehány. Lusta vagy egyhelyen összegyűjteni őket, van belőlük mindenhol a lakásban, a benne lévő hajszálaiddal együtt! A pasid megunta, és kiszórta őket. És kb addig ki is fogja dobálni mindent, míg egy kis rendet nem tanulsz és mindet egy állandó helyre össze nem gyüjtöd....
2022. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
A faszika dolgait is ki lehet baszni?
2022. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Na mik az eredmények? kiderült már valami? Meglett, hogy ki lopta el a hajgumikat?
2022. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Holnap jön csak. ma dolgozik
2022. dec. 3. 20:10
 46/55 anonim ***** válasza:

Már alig várom hogy este legyen, és megírd mi történt.

Feljegyezték jól minden hajgumit mit hova tettél le?? :⁠-⁠)

2022. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Vettem szépeket hasonlókat többszinűt, hogy úgy is kinézzen az egész, mintha sok egyforma lenne.

Kb 4 fix helyük van a lakásban, oda teszem le őket, és szórok el pl véletlen az ágya, íroasztalra is, vagy tv tetejére.


(Nálam ezért se kéne hogy maguktól tűnjenek el, mert a 4 fix helyen kívül, máshova nem szoktam letenni hajgumikat. Általában vagy mosógépre teszem le, vagy előszobai tükör elé, vagy ágy mellé, vagy hűtő melletti kispolcra. Ha ezen a 4 helyen nem találom, akkor vannak "felszívódva", de úgy, hogy sem ágy alatt, sem szekrény mögöt, sem szekrények alatt, sehol nincsenek az anyagi világban.)

2022. dec. 4. 07:24
 48/55 anonim ***** válasza:
72%
Hát te tényleg fogyatékos vagy. Miért szórod szét a hajgumikat szerte a lakásban? Mi az értelme? Én tudod hol tárolom őket? Ott ahol a fésűmet. A fésűm a fürdőszobában van, a hajgumikat pedig egy kis kosárkában tárolom a fiókban a többi pipere cuccommal együtt. Reggel megfésülködök, osszetűzöm a hajam, este pedig ugyanoda teszem vissza, mivel este szintén megfésülködök lefekvés előtt. Még a végén igaza lesz annak, aki azt írta, hogy a csávó megunta és csak szimplán kibszkodja a kukába, mert trehány vagy. Ezzel is mit akarsz bizonyítani? Remélem képi bizonyíték is készül pontosan óra, percre meghatározva, hogy tudjad pontosan mennyi idő telt el a hajgumi eltűnéséig. Beteg az agyad.
2022. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
53%
Fényképezd le.
2022. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért messze van a szétszórástól.
2022. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!