Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis piszkálódás tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis piszkálódás tényleg belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ezt a barátom mondja, mikor valami olyan mond, ami nekem bántó, de ő azt mondja, hogy ő csak viccelt, és nem érti miért vagyok ennyire érzékeny, nekem semmit sem lehet mondani. Szerinte egy kis piszkálódás belefér egy kapcsolatba.

Azt mondja mennyire idegesítő vagyok, ha valamit csak úgy kérek tőle. Meg hogy olyan lassú vagyok, mint egy csiga. Volt már olyan, hogy bementem a szobába, és úgy tett mintha egy másik nőnek írna, azt mondta bosszúból, mert összevesztem vele.

Ha valamire nem egyből pattanok, hogy megcsináljam neki, akkor már lusta vagyok, semmirevaló.

Vagy odabújok hozzá, és akkor azt mondja, hogy ne nyalakodjál itt nekem, hozd már be azt a kaját.

De ha valamikor nem akarja, hogy elmondjam azt amit gondolok, akkor azt mondja fogjam be a számat.

Hiába próbálnám vele szépen megbeszélni a dolgokat, folyton csak terel, meg azt mondja, hogy ő nem is mondott, amit én állítok, hogy csak kitaláltam, mert bolond vagyok. Ha meg úgy van, hogy megbánt, akkor egyből ölelget, meg mondja, hogy szeret.

De azt mondta már hogy lecserél más nőre, de nem fog, mert csak viccelt, és csak engem szeret.


2022. dec. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy mérgező kapcsolat, amiben szép lassan tönkre fogsz menni, nem lesz önbecsülésed, nem fogsz kiállni magadért, csak szép lassan meghal a lelked benne, és teljesen uralkodni fog rajtad, ill bántalmazni.
2022. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindkét fél kölcsönösen élvezi és kölcsönösen tisztában vannak egymás határival és tisztelik azokat, akkor igen, elég jópofa tud lenni, a barátommal mi is rendszeresen csípkelődünk egymással.

A leírásod alapján mondjuk a párod nem az ilyen vicceskedő ugratás híve, hanem az egyszerű piszkálódásé, amit senki sem szeret. Sőt, inkább kifejezetten bunkónak tűnik és épp ezért a helyedben fontolóra venném a szakítást, mert egy kapcsolat alapja a tisztelet kéne, hogy legyen.

2022. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Belefér belefér, de ha nem tudsz előpiszkálni napi egy levél xanaxot, viszont a lábad jó, akkor inkább fuss és vissza se nézz.
2022. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Annyi beleférne, ha te is örömmel vennéd, de nálatok közel sem erről van szó. Amit ő csinál, és amiket mond az bántalmazás.
2022. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez már abszolút nem a piszkálódás kategória hanem verbális bántalmazás. A kis piszkálódás amennyiben mindkét fél veszi a lapot szerintem teljesen belefér, de nálatok nem erről van szó.
2022. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
A tréfás piszkálodás és ugratás meg a tahóság között hatalmas különbség van, egymás ugratás kell is a kapcsolatba, de amit leírsz az már nem az.
2022. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, egyetértek az utolsó hozzaszoloval, ez minden csak nem ugratas.

Igazi k*csog a párod kérdező... 😬

2022. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!