Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 7 hónap távkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 7 hónap távkapcsolat után kiderülne, hogy a pasi szexchatelt mással, viszont semmi testi kapcsolat nem történt, megbocsátanátok, vagy ez mar megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 08:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
95%
Én ott hagynám a francba, mondjuk én alapbòl egy távkapcsolatba se mennék bele pont az ilyenek miatt,de ez csak az én véleményem. Adott a kérdés,ha könnyìteni akar magán,akkor miért nem téged keresett meg ezzel, miért pont egy vadidegen nőt
2022. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
62%

"kiderülne"

Hogy derült ki?

Biztos?

Tudja, hogy tudod (vkitől pletyka szinten?)?

Miért nem veled szexchatel?

2022. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem fér bele ez
2022. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Engem zavarna nagyon, lehet szakítanék
2022. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tiszteleten múlik. Szeretsz valakit, idegesít a más teste. Legalábbis nálam így van, ezért is nem értem ezt a tisztelet erőltetést. A tisztelet az olyan, hogy tökre megcsalnád, meg érdekel más, de azt mondod most tiszteled azzal hogy igaz hogy másra vágysz de úgy teszel mintha nem?
2022. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
71%

Ha felhozta a szexcsetet es te nemet mondtál, akkor azt rosszul tetted.

Így dönts.

Nekem nem fér bele, hogy mással szexcsetelt, s nem veled. Csak akkor bocsájtanám meg, ha felhozta volna és nemet mondtam volna neki. Megbocsájtanám, ugyanakkor szerintem szakítanék is vele, annak tudatában, hogy ezt elkúrtam, ő pedig gyenge jellem. Ha pedig nem hozta fel, s úgy csinálta, akkor nagyon gyenge.

2022. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
65%
36, nehogy már a szerencsétlen kérdező legyen a hibás, mert egy görény a pasija! Attòl mert kapcsolatban vagy valakivel nem kötelező olyan dolgokat csinálnod, ami számodra kellemetlen. Én sexchatelnék a párommal,hiába szeretem, ha belőlem ez rossz érzést vált ki,nem megyek le kutyába.
2022. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37 Nem őt hibaztatom, te görény tudalékos idegbeteg. Szövegértésed nulla, így ne írj válaszokat.
2022. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Ha felhozta a szexcsetet es te nemet mondtál, akkor azt rosszul tetted.

Így dönts."


Konkrétan leìrtad,hogy ha a párjának volt ilyen felvetése és ő ebbe esetleg nem egyezett bele,akkor magára vessen :D

2022. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem kapcsolat.. inkabb baráti viszony.
2022. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!