Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet megcsal? Kerestem a barátomnál a telefonja leírását, hogy ajándékként tudjak venni memóriát bele...

Figyelt kérdés
(Ö nem volt otthon)és találtam közbe egy csajos telefontokot, zacskóba volt, csodálkoztam is, hogy kié mert nekem már van, másnak meg nem venne ilyet.Arra vártam hátha karácsonyra megkapom de nem.Attól tartok, hogy van valakije, nem tudom ott van - e még.Azóta nem néztem. De nagyon idegesít, mondjuk a kapcsolatunk nem nagyon jó mostanába.
2008. dec. 25. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban, de csak a csajos tok miatt gondolod igy? Nem lehet, hogy a tesojae, anyukae, vagy nekik vette???Ezt nektek kell megbeszelni, kerdezd meg tole, ennyire csak tudtok kommunikalni?
2008. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert nincs tesója az anyuja meg nem hord ilyeneket!És sajnos velem is úgy jött össze, hogy titokba smseztünk bár én még akkor nem ezzel a szándékkal írtam neki.A barátnőjével meg nem voltak jóba. Ő meg is mondta egyszer, amikor veszekedtünk, hogy ő csak így tud túllépni ha akkor szerez valakit amikor még benne van a kapcsolatba.És ha megkérdezném úgy is kimagyarázná, inkább le akarom buktatni de hogy csináljam?
2008. dec. 25. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem. vAlamelyik rokonnal volt. Az anyuja ottfelejtette valakinek az ajándékját vagy valami :S
2008. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És pont a szekrényébe dugta?Ez nem valószínű úgy gondolom az anyukájának sincs olyan ismerőse akinek vehetne ilyet.:(
2008. dec. 25. 21:07
 5/14 Srapnel ***** válasza:
57%
Lehet, csajnak vette ő maga. Csaj ismerősnek, barátnak, osztálytársnak, ki tudja. Ez még nem ok semmire.
2008. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem bizti, de nincs olyan lány ismerőse akinek szokott ajándékot venni.4 éve vagyunk együtt és még nem volt rajtam kivel akinek ajándékot vett volna.
2008. dec. 25. 22:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és már 30 nincs lány osztálytársa, aki olyan lány ismerős azzal nincs olyan kapcsolatban.
2008. dec. 25. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy túlkomplikáló nő... mi lenne, ha megkérdeznéd? Mert ez nem jelent SEMMIT! Sőt, mivel jósok sem vagyunk és annyira sem ismerjük a barátod, mint Te ezért itt SENKI nem tud segíteni.


Nyisd ki a szád és vele beszélj!

2008. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Srapnel ***** válasza:
Miért gondolod, hogy az embernek 30 után már nincsenek új ismerősei, kollégái, barátai? Én is ismerek egy-két embert, akiket tavaly még nem ismertem és közös karácsonyi bulink volt. A munkahelyek már csak ilyenek.
2008. dec. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hiába de ha lenne olyan ismerőse akinek vehette volna arról tudnék és ráadásul aki publikus, nem akarom túlkomplikálni a dolgokat de ha olyannak vette volna akit nem titkol miért nem kéri ki a véleményemet, mert ki szokta, nem tom olvastátok e a kérdés után a többit is, amikor veszekedtünk.
2008. dec. 26. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!