Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet megcsal? Kerestem a barátomnál a telefonja leírását, hogy ajándékként tudjak venni memóriát bele...

Figyelt kérdés
(Ö nem volt otthon)és találtam közbe egy csajos telefontokot, zacskóba volt, csodálkoztam is, hogy kié mert nekem már van, másnak meg nem venne ilyet.Arra vártam hátha karácsonyra megkapom de nem.Attól tartok, hogy van valakije, nem tudom ott van - e még.Azóta nem néztem. De nagyon idegesít, mondjuk a kapcsolatunk nem nagyon jó mostanába.
2008. dec. 25. 21:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezném akkor úgy is csak a ködösítés lenne.
2008. dec. 26. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőlle, de szerintem biztos fog örülni, hogy turkálsz a cuccai közt!
2008. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most itt nem arról van szó, hogy azzal a szándékkal nyúltam a cuccaihoz, hogy kutassak, és amúgy is nem tudom , hogy te mit szólnál ha találnál egy olyan bizonyítékot ami egy másikra utal, gondolom megfordulna egy s más a fejedben.
2008. dec. 26. 20:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha úgyis csak ködösítene, talán akkor ne kérdez rá, csak figyelj. Így mondjuk jobban kileszel rá hegyezve, állandóan gyanakodni fogsz, ill. a cuccai közt turkálni!


utolsó vok

2008. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!