Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégája a feleségemnek, akivel túlontúl jóban van. A férfinak nem az esete a párom, ezt nem részletezném. Munkában együtt vannak, szabadidejükben együtt vannak. De ha nincsenek együtt és valami csoda fojtán velem lenne, akkor is vele telefonál vagy videóchatel. Zavar, hogy a vele lévő programokat folyamatosan megosztja, de a velem lévőt meg nem, mintha unalmas lennék és nem járnék el vele sehova sem. Tudja a párom az érzéseimet, de azt is, hogy a srácot mennyire rühellem.

2022. dec. 10. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Kisebbségi komplexusod van.

Tudod mit érezne egy nem kisebbségi komplexusos? Hidegen hagyná kiröhögné és feltalálná magát. Egyből ő lenne az érdekes a nőnek.

Ehhez kéne egy jó nagy adag önbizalom ami neked viszont nincs.

2022. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Provokál. Valami hiányzik neki, és fel akarja magára hívni a figyelmed.
2022. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Választás elé kell állítanod!
2022. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit ez a kolléga megad neki. Nem feltétlenül szexuális dologra gondolok, hanem inkább figyelemre, törődésre. Ahogy írod, programoznak is együtt. Te mikor mész el vele programokra? Ha ez így megy, feleséged simán bele fog sodródni abba hogy megcsaljon.
2022. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szoktam rá figyelni, közös programokat is mondok, amit aztán le is hurrog minden alkalommal. Meg próbálna irányítani mindig mindent, például azt, hogy az ő rokonlátogatása fontos, de a szüleim le sincsenek tojva, anyós bármikor beállíthat hozzánk, de például a nagybátyám vagy az öcsém pedig nem. Az ő barátaival én is legyek, ő pedig azenyéimmel nem.

És amit kifelejtettem még, az, az, hogy az a srác figyelem hiányos, és magát mindenki más elé helyezi.

2022. dec. 10. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem annyi, hogy talált egy újabb barátot.
2022. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

sokra nem tarthatod külsőleg a párod, ha kategorikusan kijelented, hogy biztosan nem tetszik a másik ffinak.

miért, olyan ronda?

vagy beszéltél a pasival, tőle tudod, h. nem tetszik?


sztem benézted... nem töltene ennyi időt a nőddel, ha nem jönne be neki.

2022. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. kommentáló. Onnan tudom, hogy a srác meleg.
2022. dec. 10. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Élvezi az új társaságot. A fejed tetejére is állhatsz, mondhatják itt, hogy csinálj vele programot, felesleges. Ő most az újat élvezi.


Bár a kiegészítésed alapján meg, hogy neki mindent neked semmit, az alapján meg nem tarthat túl sokra, nem szerethet különösebben. Egy egoista, önző csajszi lehet.

2022. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Te kirakod a feleségeddel közös programokat?

Mert ha nincs letiltva, akkor automatikusan őnála is megjelenik.

2022. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!