Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a telefonjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a telefonjába. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sosem néztem még bele a telefonjába de egy légből kapott megérzés miatt megtettem. Egy beszélgetést találtam egy sráccal akivel mint kiderült, találkozott 2x az éjszaka közepén. Eddig mindent megosztott velem ha valaki bepróbálkozott nála, ez valahogy kimaradt. Kicsit megingott bennem a bizalom. Tanácstalan vagyok mit kéne tennem ilyen helyzetben. 4 éves kapcsolatról van szó.

2022. dec. 15. 09:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet valaki ennyire balek, hogy egy másik személlyel egy helyiségben hagyja a telefonját/gépét/bármit kód nélkül?
2022. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem voltam otthon mikor ez történt"


Magyarul sumákol, mert ha nem így lenne, akkor nem várta volna meg azt, hogy ne legyél otthon, vagy szólt volna róla. Mit kell ezen megbeszélni? Biztos nem a karácsonyi meglepetés thaiföldi utatokat szervezi titokban, az éjszaka közepén. Szerintem teljesen mindegy, hogy közlöd, akkor is oda a bizalom. Mondjuk, én nem azt mondanám, hogy durván megsértettem a privát szféráját, hanem hogy valaki látta, és szólt neked, és nem is mondta...aztán majd látod, hogy őszintének tűnik-e, vagy a képedbe hazudik valamit, valami infód úgyis van arról, hogy milyen jellegű volt a találka, ha láttad a telefonját.

2022. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Update:

Egy kamu sztorival állt elő. Fele igaz fele nem. Ugye mondanom sem kell hogy a lényeges részek kimaradtak.

Indok hogy miért nem mondta el:

Alapból sem bízok benne, nem akarta hogy mégjobban ne bízzak.

2022. dec. 15. 13:09
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennek annyi, de tennék fel egy húszast, hogy így is folytatod vele.
2022. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond már el a storyt szerintem mind kíváncsiak vagyunk rá. Na meg ezt is, hogy mik voltak a kamu részek benne meg milyen reakciója volt a kis r*bizlinek.
2022. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akit tényleg érdekel annak leírom üzibe, de ide ha nem haragszotok meg nem fogom kiírni. Amúgy ment mindenkinek a zöld pacsi😁
2022. dec. 15. 14:30
 17/21 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a sztori :D
2022. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg: ha OKKAL belenézel a telefonjába, találsz is valamit, akkor ott már rég nincs ilyen, hogy jajj mit néztél bele nem bízol bennem? Hát nem mert amint látod jogosan nem bízol benne. Amikor én derítettem ki ugyanilyen módszerrel megcsalást, exem szóba se hozta, hogy mit nézem a magán beszélgetéseit, hiszen jogos volt. Úgyhogy mondd meg neki igen, hogy tudod. És szakíts vele, hiszen megcsalt.
2022. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Rendben, de mi számít OKNAK?

Mármint eddig sosem volt ilyen, vagy ehhez hasonló dolog. Ez is úgymond ok nélkül történt, hisz csak egy megérzés volt ami aztán végül bejött, de ettől még ugyan úgy lelkiismeret furdalásom van a kutakodás miatt.

2022. dec. 15. 16:21
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy látod rajta, érzed, hogy vaj van a füle mögött. A viselkedéséből látod.
2022. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!