Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy emiatt összeveszett velem és megharagudott rám?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat és az a baja, hogy nem együtt fogunk karácsonyozni. Még sose karácsonyoztunk együtt, nem úgy jöttek/jönnek össze a dolgok, hogy kényelmesen meg tudnánk oldani a találkozást. Én szívesen lettem volna vele is, de nem problémázok ezen, mert egyébként se szeretem az ünnepeket.

22F


2022. dec. 16. 07:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Hat én meg tudom érteni. A karácsony a szeretet ünnepe evidens, hogy ilyenkor a párommal vagyok. Távkapcsolat, hogy nem lehet megoldani?
2022. dec. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
A nők számára különösen fontos a férfi elköteleződése. Ennek jele lett volna az együtt karácsonyozás. Itt tehát nem magáról a karácsonyról van szó, hanem arról, hogy nem érzi 2 év után sem azt, hogy ő fontos volna neked. Továbbra is "csak egy barátnőnek" érzi magát, s nem azt, hogy vele szeretnél majd élni. Emiatt frusztrált, sértődött.
2022. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%
Miért, ha azt mondjuk, hogy nem normális, mit tudsz csinálni?
2022. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Mi miatt nem megoldható??
2022. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

"Az normális, hogy emiatt összeveszett velem és megharagudott rám?"

Nem ezt a szót használnám, hogy normális vagy sem. Itt érzelmekről van szó, őt bántja ez a dolog.

Ne úgy közelítsük ezt a dolgot meg, hogy azon legyen a hangsúly megharagudott rád, hanem próbáld megérteni mit érezhet.

Te nem szereted az ünnepeket azt írod, ezért nem "problémázol" ezen, de ő másmilyen. Ő szerette volna veled tölteni a karácsonyt.

Sehogy nem lehetne megoldani?

2022. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Ez az ünnepekkor ki-ki megy a dolgára "haza" olyan pároknál jellemző, akik csak összejárogatnak, de nem terveznek többet, nem akarják felvállalni a másikat, hisz kényelmes az így is és minek.
2022. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normális. Nekem is rosszul esne, ha már a második karácsony lenne úgy, hogy nem tölthetem azzal akivel kapcsolatban vagyok. Attól, hogy neked nem fontos az ünnep, neked még lehet neki az.


Ez lehet gyerekes dolog, de szerintem sokakban van egy olyan érzés, hogy nagyon szeretne otthon pihenni kettesben a szerelmével karácsonykor. (Vagy többesben, ha van gyerek)


Inkabb valami megoldást találjatok ki..

2022. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Én megértem és én is szeretném a párommal tölteni az ünnepeket.
2022. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nincs olyan, hogy normális vagy nem normális. Ha őt ez zavarja, akkor normális hogy jelzi is neked. Én is jobban szeretek amúgy a párommal karácsonyozni. Nem vagyok egy nagy ünneplős, de nélküle még annyi hangulatom sem lenne. De ha valami elfogadható indok miatt nem tudnánk találkozni ünnepekkor, azt is megérteném.
2022. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Írod, hogy sose karácsonyoztatok együtt. Össze fog jönni valaha a közös karácsonyozás vagy annyira nem szereted az ünnepet, hogy nem is vagy hajlandó érte tenni, hogy összejöjjön? Inkább még "örülsz" neki, hogy rá tudod fogni arra, hogy hát "nem úgy jöttek/jönnek össze a dolgok, hogy kényelmesen meg tudnánk oldani a találkozást."
2022. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!