Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek esemény utánit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek esemény utánit ha nem adnak szabit, és miert tette ezt?

Figyelt kérdés

Probaidős is vagyok, meg hajtás is van, kb egész télen sem engednek el szabikra.

A fenti dolog meg nem tartozik rájuk.

Ilyen esetben mindenképp hazudnok kell gondolom vmi hasmenést, es ahhoz nem kell orvosi igazolás egy munkahelyre?

És ha ilyet tesz egy férfi, hogy eldönti hogy ő gyereket akar, (mert fel se fogja mivel jár), annak mi az oka?

Vagy magánorovosok fogadhatnak azonnal este?



2022. dec. 19. 05:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

Hívd fel a háziorvosodat délelőtt (remélhetőleg rendelési időben), ő is fel tudja írni elvileg.

Mindenképp oldd meg, ez fontos. Majd szerzel igazolást munkába, vagy a hasmenés is jó sztori. Munkahely függő, mit fogadnak el. Van, ahol rugalmas munkaidő van, ott meg se kérdezik.


De mi történt pontosan? Megszakítás helyett beléd élvezett?

2022. dec. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. A körzetim mondjuk ilyenekért pénzt "kér", a tabit is nekem kell fizetnem. Mindenhogy baj a költség is amúgy.


Igen ez. És még örült is neki hogy elszórta a "magocskáit", és még hozzá is tette hogy abortuszra se mehetnék, a gyerekével nem tehetek semmit.(de ezt bizonytalanul mondta, mivel szerintem tudja, hogy ezt én döntöm el, nem ő)


3 nap múlva kéne megjönnie amugy, lehet remény is lenne hogy nem kéne egy hormonbombát bevennem, ha lenne vérvételem megnézni azt a szintet amit ilyenkor szoktak.

2022. dec. 19. 05:22
 3/42 A kérdező kommentje:

Meg munkahelyrol is nekem kell "lógni",en kockaztatom az egeszségugyi állapotom is, de még a munkahelyem is próbaidő alatt.

Es még erőszaknak is betudhatnám ha nagyon akarom.

Meg egy társ azert is társ hogy ne terheljen anyagilag minimum.

2022. dec. 19. 05:35
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Erőszaknak betudható, ha előre tudta, hogy nem engeded, hogy beléd élvezzen. Minden olyan erőszaknak minősül, amibe a felek nem egyeztek bele, és ebbe beletartozik az is, ha pl menet közben akaratod ellenére leveszi a gumit.

De miért nem gondoskodtatok rendes fogamzásgátlásról? Teljesen megértem, ha nem akarsz hormonokat szedni. Erre az a megoldás, hogy akkor addig nem mész bele a szexbe amíg gumit nem húz.


Szabályos a menstruációd?

2022. dec. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha többé nem találkozol ezzel az emberrel.
2022. dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Szabályos igen.azért nem szedek fog.gátlót mert az is erősen rákkeltő, az immunrendszerem meg gyengébb az átlagnál. 1-2 hónap talán, de éveken át boztos hogy én nem szedek egy pasi miatt sem, mert nem akarok méhrákkal, meg ilyenekkel rohangálni orvosokhoz.


Soha ilyen nem volt egyik eddogi barátommal sem, hogy felcsináljanak. Vele sem volt eddig soha.

Egyszer már erőszakoskodott szex közben ezen, de hallgatott rám, hogy nem. Majdnem összevesztünk vérre menően az ágyban. És akkor nem is ment belém.

De ágyon is kívül is le lett ez tárgyalva korábban normálisan is. Nem is egyszer.


(Az EGYIK volt barátom is próbált volna ilyenre rávenni, de ő meg kedvesen nyálasan csinálta és nem ment el eddig hogy a beleegyezésem nélkül önálló döntéseket hozzon erről.

Nem is értem ezt a férfaikban mi ez a gyereket akarok "betegségük"?)

2022. dec. 19. 05:58
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nem akarsz tabit szedni. De baszki ott az óvszer, attól egyikotoknek sem lesz semmi baja. Remelem, ezután az eset után szakitottal vele.
2022. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeleten nem írják fel? Igen, sajnos elég borsos összeg (13 éve volt 17.000), de még mindig olcsóbb mint egy gyerek vagy egy abortusz.

3 nappal mensi előtt amúgy meglehetősen kicsi az esélye a terhességnek, de neked kell eldönteni hogy megkockaztatod e azt a pár százalékot.


Remélem nem találkozol többet vele, ez tényleg felér egy erőszakkal.

Illetve lehet nálad is óvszer, annak nincs semmilyen mellékhatása.

2022. dec. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Van délutáni rendelés is nőgyógyászaton, arra sem tudsz menni munka után? Háziorvos nem biztos, hogy felírja sajnos, de meg lehet próbálni. A pasit meg dobd, máskor, mással meg ragaszkodj az óvszerhez.
2022. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Amugy te mindenkivel naturba csinálod? Mert ok, a megszakitásos módszer jóval megbízhatóbb fogamzásgátló mint ahogy itt hangoztatják, de a betegségektől csak a gumi véd. Meg az ilyen önző véglényektől is, akik azt mondják gyereket akarnak, csak hogy ne kelljen kivenni az utolsó legjobb 10 másodpercben.


3 nappal mensi előtt nem vennék be, de ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor menj el munka után feliratni.

2022. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!