Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek esemény utánit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek esemény utánit ha nem adnak szabit, és miert tette ezt?

Figyelt kérdés

Probaidős is vagyok, meg hajtás is van, kb egész télen sem engednek el szabikra.

A fenti dolog meg nem tartozik rájuk.

Ilyen esetben mindenképp hazudnok kell gondolom vmi hasmenést, es ahhoz nem kell orvosi igazolás egy munkahelyre?

És ha ilyet tesz egy férfi, hogy eldönti hogy ő gyereket akar, (mert fel se fogja mivel jár), annak mi az oka?

Vagy magánorovosok fogadhatnak azonnal este?



2022. dec. 19. 05:01
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Nem mindenkivel csinálom.csak a barátommal.
2022. dec. 19. 07:09
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

De 1 ha egyszer erőszakos volt miért nem hagytad ott? Kettő, ok nem szedsz gyógyszert, de akk óvszer és pont.

Kénytelen leszel bevenni gyógyszert, ha nem akarod kockáztatni, hogy gyerek legyen vagy abortusz!

2022. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
25%

14#

Azért mert nagyon fiatal! Én is ilyen voltam lány koromban. Tudtam , hogy nen kéne tovább foglalkoznom valakivel,de nem tudtam szakítani.

2022. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%
14# -nek ! Az ilyen hapsi leveszi az óvszert , úgy hogy a kérdező észre sem veszi!
2022. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
72%
#15 Ez sajnos nem korfüggő. Később is beleragadhat valaki egy egyételműen rossz kapcsolatba
2022. dec. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
És te ezek után még vele vagy?
2022. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilvanvaloan eroszak, nem csak ha "nagyon akarod ugy felfogni".


Eddig meg csak nevetseges dramaitok voltak, de ez mar eleg durva, tenyleg fejezd be!

Es meg mindig ez a kerdesed, hogy "jaaaj ha ilyet tesz egy ferfi annak vajon az az oka, hogy engem szeret a legeslegjobban?*.*"

NEM!!!!

2022. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Tyűazta... van itt baj rendesen.


Kezdeném két dologgal.

1. Az egészség mindig fontosabb, mint a munkahely. Ha egy egynapos egészségügyi dolog miatt felmondják a próbaidődet, oda jobb is, ha nem mész. Az ilyen helyeket minél nagyobb ívben kerülni kell. Ezek tipikusan azok, akik elsőként szúrnak hátba, ha valami komolyabb bajod lesz.

2. Jogilag amit a férjed tett, az nemi erőszak. (Most már szexuális visszaélésnek hívják.) Te ugyanis a megszakított közösülésbe egyeztél bele, és nem ebbe. Teljesen mindegy, hogy intim helyzetben voltál, ha bármit akaratod ellenére tesz, az erőszak.

Ezek után, meg az azt követő megalázó, beképzelt, téged semmibe vevő viselkedése után ne legyél olyan hülye, hogy ezzel a barommal maradsz!


Viszont a hozzáállásod és a viselkedésed neked is eléggé.... furcsa.


"a tabit is nekem kell fizetnem"

"Neki kéne fizetnie."

Nem.

Megegyezés kérdése, hogy ki mit fizet. De nem kötelessége, hogy fizesse. (Persze, neked meg nem kötelességed széttenni a lábad.) Sőt, ha abortuszra mennél, azt is neked kéne fizetned.

Egyébként nem véletlenül hangoztatják mindenhol, hogy sokkal egyszerűbb megelőzni a problémát. A megszakítás egyébként sem tekinthető védekezésnek.


"En azt fizetem meg hogy rákos leszek ilyenektol."

Tyű, ezt a kifacsart gondolkodásmódot!

Mondjuk azért (sajnos) elég sokan használtak már esemény utánit, és bár tényleg nem tesz jót a szervezetnek, de azért nem sokan kaptak tőle sem rákot, sem egyéb halálos kórságot.


"Es még erőszaknak is betudhatnám ha nagyon akarom."

Az is.


"Meg egy társ azert is társ hogy ne terheljen anyagilag minimum."

És te társnak nevezed azt, aki akaratod ellenére teherbe ejt? Aki semmibe veszi az akaratodat, a terevidet a jövőddel kapcsolatban? Én inkább az "ellenség" szót használnám az ilyenre, nem a társat.


"azért nem szedek fog.gátlót mert az is erősen rákkeltő"

Én úgy vélem, kicsit túlliheged ezt a rák-dolgot.

Ettől függetlenül tényleg nem tesz jót, és barátnőmnek én is mondtam, hogy remélem, megfelel neki, ha gumival védekezünk, ugyanis nem szeretném, ha bármilyen veszélynek ki lenne téve a szervezete csak azért, mert együtt vagyunk.

Persze, aki annyira nem képes, hogy a legelemibb mértékben tiszteletben tartsa az elképzeléseidet, az gumit sem fog húzni. Az ilyenek nem arról híresek.


"Vele sem volt eddig soha."

...

"Egyszer már erőszakoskodott szex közben ezen"

Na, akkor kellett volna kitenni a szűrét. Az a baj, hogy sokan nem értenek az intő jelekből. Egy pár percig megjátszott bűnbánattal, meg két kedves szóval bármit el lehet intézni. Aztán amikor meg megvan a baj, akkor meg nem értik, hogy mégis miért?


"De ágyon is kívül is le lett ez tárgyalva korábban normálisan is. Nem is egyszer."

Ahol már valamit "nem is egyszer" kell letárgyalni, ott már gondok vannak. Az ilyen csak az alkalmat keresi, hogy mikor tudna mégis kicselezni.


"Nem is értem ezt a férfaikban mi ez a gyereket akarok "betegségük"?"

Azért neked se kéne provokatív hülyébe átmenned!

Tudod, átlagos esetben az ember szeretne családot, gyerekeket. Nincs azzal baj, ha te nem szeretnél, de azért nem kéne betegnek titulálni azt, aki meg szeretne.

Inkább a drága kanoddal lennél ennyire fene mód karakán!

2022. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hétvégén volt ilyenre szükségem és akkor telefonon intéztem el a recept felíratását: [link]
2022. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég beteg tőle. Remélem meg tudod oldani a problémát és sikerül felíratni, kiváltani. De a helyedben azért elgondolkoznék ezen a kapcsolaton a továbbiakban.
2022. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!