Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek esemény utánit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek esemény utánit ha nem adnak szabit, és miert tette ezt?

Figyelt kérdés

Probaidős is vagyok, meg hajtás is van, kb egész télen sem engednek el szabikra.

A fenti dolog meg nem tartozik rájuk.

Ilyen esetben mindenképp hazudnok kell gondolom vmi hasmenést, es ahhoz nem kell orvosi igazolás egy munkahelyre?

És ha ilyet tesz egy férfi, hogy eldönti hogy ő gyereket akar, (mert fel se fogja mivel jár), annak mi az oka?

Vagy magánorovosok fogadhatnak azonnal este?



2022. dec. 19. 05:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
#22: Ezen elgondolkozni? Ezen nem elgondolkozni kell, hanem azonnal kivágni a francba. Ez nem egy kis apróság, hanem ahogy előttem is írták, erőszak. Nem a születésnapi ajándékot felejtette el a pasi, hanem akarata ellenére teherbe ejtette.
2022. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

#23


Valóban, ez így van. De nem szívesen szólok bele más kapcsolatába, én szerintem is egyetlen opció a szakítás lenne, de szerintem ahogy a kérdező szavaiból ezt levettem neki esze ágába sincs. Azért fogalmaztam csak így meg.

2022. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz életképtelen. A google kb két perc alatt kiadja a megoldást, hogy mit kell tenni.

Nem szedsz tablettát, mert rákkeltő, de mi van az óvszerrel?

A megszakításos módszer nem védekezés. És bioszból sem figyeltél, tudod te, mikor van a termékeny időszak egy ciklusban?

2022. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Ember, menj el betegszabira...
2022. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
#25: Azt ez a rendkívül bájos, figyelmes, intelligens úriember, aki a kérdező barátja, nem hajlandó felhúzni, mert csak.
2022. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Az oldal amit javasoltak:

"Kérjük az online felületen rendezze a konzultáció költségét, mely bankkártyával lehetséges."


Off.

Nincs erre keretem. Meg lehet nem is azonnali segitség. Ezt nem birtam ki sem hámozni a tájékoztato anyagukbol. A koltsegeket se konkrrtizálták.

2022. dec. 20. 09:50
 27/42 anonim ***** válasza:
Tini ambulancia? Gondolom nem vagy mar tini , de hatha tudnak segiteni.
2022. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig nem vetted be?

Ha ennyit totojázol, tényleg nem lesz értelme bevenni akkor már feleslegesen azt a hormonbombát.


Hogy érted, hogy a körzeti orvosod ezért pénzt "kér"? A recept felírása államiban ingyenes a gyógyszerért nyilván fizetni kell, 8 ezer körül lehet talán (?)

A honlapon, amit linkeltek, magándoki bemondásra felírja vizsgálat nélkül, aztán mivel szorítja a pácienst a helyzet, legombol egy jó nagy összeget a "konzultációért", ami csak a receptet adja. Ezért mondtam az állami dokit (1. válaszoló), úgy ingyen megkaptad volna ugyanazt a receptet még aznap.


Miért nem intézkedtél, mire vársz?

2022. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira tartanál egy esetleges terhességtōl, már régesrég elintézted volna. (és rendesen védekeznél).

Ez alapján talán nem véletlenül gondolta azt a párod, hogy neked ez belefér, és nem zárkózol el a gyerekvállalástól.

2022. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nincs pénze? Nem tudom eldönteni. Nem azért írta ,hogy a hapsijának kéne ezt fizetni?
2022. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!