Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy voltak érzelmei a kapcsolatunk alatt az exe iránt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írogatott neki, folyton emlegette, kint volt a képe a szobájában (ezt leszedte, amikor szóvátettem), most vallotta be amit tudtam eddig is. 7 hónapja vagyunk együtt, állítólag 3-4 hónapig még érzett kötődést a nő iránt. Szerintem még most is érez csak ezt már nem vallja be. Szakítsak?

2022. dec. 25. 09:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#30

Azért nem volt nekem sem 1-2 hét, nem is 1-2 hónap mire ezt elfogadtam, hanem 1-2 év. Köszönöm.

2023. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
60%

30 - Legalább ne biztasd a legális prostitúcióban!!


29 - És mit fogsz tenni, ha egyszer bejelenti h el akar válni??

2023. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
#32 Mondtam már, hogy nem estem a fejemre. Erről már rég gondkoskodtam :)
2023. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33 - Megalkudtál. Ettől érzed magad okosnak? Nem te jártál itt jól hanem a férjed! Őt viszont irigylem. Ha jól értem havi 3 kilóért cserébe nyugodtan keféli a gyerekkori szerelmét amikor csak akarja. Ráadásul az első 15 évért nem is fizetett semmit, így van?
2023. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
24-es: köszi a választ. Amióta ezt benyögte, több szakítási kísérletem is volt már emiatt, és olyankor az anyja ugyanúgy közbelépett. Elmondása szerint azért, mert nem bírta a fiát szenvedni látni, aki ilyenkor zombiként közlekedett napokig, kb azt se tudta hogy hol van, sírt stb. Én is megsajnáltam, és minden alkalommal visszafogadtam. De nem bírom már ezt. Semmi kontakt nincsen közte és a nő között. Állítólag. De nem vígasztal ez sem, mert ettől sem bírok felülemelkedni azon, amit akkor mondott. És a tudat is zavar, hogy csak amiatt nem írkál neki, mert akkor biztosan elveszíthet. Ha ez nem így lenne, ha nem tettem volna szóvá neki, ahogy remélte, még mindig rajta csüngene érzelmileg! Nem is feltétlenül testileg, persze ezt ki tudja. Úgy, hogy közben velem van. Már semmit sem hiszek el neki, azt sem, hogy szeret és velem akarja leélni az életét, meg hogy soha senkivel se volt eddig olyan, mint velem, beleértve az egyel korábbi nőjét, akiről folyamatosan rinyált, amíg ki nem álltam magamért. Sajnos még a mai napig elhangzik időnként, hogy a lelkitársa meg ikerlángja vagy mi a k...anyja neki a nő és ez mindig így lesz, de persze belém szerelmes halálosan.
2023. ápr. 20. 19:19
 36/39 anonim ***** válasza:

24-es vagyok.

Az a baj az ilyennel, hogy nem lehetsz mellette sosem 100%-ig még nyugodt sem, főleg nem biztos a kapcsolatotokban. Úgy tűnik, neked és nekem sem megy át a szűrőn az, ha valaki még ilyen szinten nem lépett túl egy exen. Másnak ez már belefér, ha elég távol vannak egymástól, nehéz lenne újra összegabalyodniuk. De a tudat ott van akkor is. Plusz bennem azt az érzést váltja ki, hogy én másodlagos vagyok, futottak még kategória, hogy bár az ex még mindig az első helyezett nála, egyelőre én is megteszem, mert az exszel nem tud együtt lenni. Nekem ez már megalázó, ennél többre tartom magamat és látom, te is, helyes. Neked a bizalmadat is eljátszotta ezzel, mert nem tudsz nem arra gondolni, hogy hányszor mondta, hogy szeret, meg te vagy az egyetlenje, közben utóbb kiderült, hogy az exe után ácsingózik még mindig titkon. És az anyuka is nagy baj szerintem, ennyire nem szabadna belefolynia a fia kapcsolatába. Az a típus, aki foggal-körömmel védi, mosdatja a gyerekét, tehát nem tudna a barátod olyan dolgot művelni, amire az anyuka azt mondaná neked, hogy ne bocsáss meg. Érted, mindig ott lenne és traktálna, hogy a fiának bármit lehet, ő meg egy idő után el is hiszi.


Pont a hetekben történt hasonló eset egy barátnőmmel, mondjuk ott ő volt az a bizonyos ex, szóval a sztorinak ezt az oldalát is jó ismerni, hogy tudd, mire számíts a barátoddal. 5 évig voltak együtt, a végén távkapcsolatban, ami miatt végül szétmentek, de jó viszonyban váltak külön. A srác hamar összejött egy lánnyal, összeköltöztek, de szülinapon, valntin-napkor (!), karácsonykor írt vagy hívta barátnőmet, aki az elején még lekoptatta. A srác egy évig sem volt együtt a másik lánnyal, valamin összevesztek, szünetet tartottak és a srác már nem hozzá ment vissza, hanem az exhez, mert ráírt és amikor kiderült, hogy nincsenek együtt, már a lány is foglalkozott vele. :/ Sajnos ha nem tudnak 100%-ig túllépni, nagy az esély rá, hogy egyszer még az exével fogod együtt látni, ami ritka szar érzés. És sok minden függ az ex tartásától, moráljától is, ez a barátnőm nem válaszolt neki, elkerülte, amíg tudta, hogy mással van együtt, de a próbálkozás a srác részéről megvolt, és ha a te barátod exe kevésbé gerinces és beadja a derekát... Vagy meggondolja magát, akkor a barátod lehet, hogy visszamenne hozzá.

2023. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Még a legelején volt egy balhénk pont emiatt, akkor még nem mondta el hogy ez volt a helyzet, gőzerővel tagadta, csak nekem tett be, hogy tartani akarja vele a kapcsolatot. Akkor szakítottam vele, és persze egyből ráírt a nőre. Majd ott rettegett neki, miután kibékültünk, hogy jaj mi lesz, ha megtudom. És az a durva, hogy még a csaj is nekem adott igazat, hogy ő se viselné el ezt a helyemben. A nő felől nyugodt vagyok egyébként morál, tartás stb tekintetében, meg őszintén szólva szerintem a háta közepére se kívánja az exem.
2023. ápr. 20. 20:21
 38/39 A kérdező kommentje:
Így van amúgy, ahogy mondod, nekem is pont ez a bajom, hogy nem bírom felfogni hogy úgy mondta ki szinte minden órában hogy mennyire szeret, hogy még az ex utáni ácsingózás is ott volt. Ezt fel is hoztam neki, erre magát áldozatnak állította be, hogy pechére volt ez az átfedés, mert tul koran talalkozott velem, és engem nevezett defektesnek, mert szerinte ilyenkor ez normális. Szerintem ez egyáltalán nem normális. Velem sose volt ilyen, sőt, személyes ismerettségi körömben szintén nem. Csak párkapcsolati rémtörténetekben találkozok hasonlóval.
2023. ápr. 20. 21:01
 39/39 A kérdező kommentje:
jav: exét (a páromat)
2023. ápr. 20. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!