Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek egy ilyen párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal nagyon csúnyán össze tudunk veszni. Nagyon apró dolgokon akad fent annyira, hogy aztán napokig nem beszél velem.


Most történt pl.hogy megkértem, hogy amikor az egyik baráti társaságában vagyunk, akkor figyeljen kicsit jobban rám, hisz nagyon gyakran elveszettnek érzem magam. Általában el tudok beszélgetni az emberekkel, de ez pont nem az a társaság. Na most ő ezen annyira fennakadt, hogy én milyen életképtelen vagyok, hogy az egész éjszakát vegigveszekedtük.


Mára beszéltünk meg közös programokat, ő nyilván nem jön el ezekre, a telefont sem akarja felvenni, megbeszélni sem akarja, hagyjam békén és kész. Viszont nekem ez borzasztóan fáj, nem bírom ezt a bizonytalanságot, szeretek minden nézeteltérést megbeszélni. Olyan szépen meg türelmesen beszélek vele, mint egy kisgyerekkel, akkorsem érek célba. Teljesen érzéketlen, teljesen közömbös velem, nem lehet neki sehogy elmagyarázni. Ilyenkor az egész napot végigsírom, és úgy érzem megőrülök.


Viszont az esetek 80%-ában, olyan az életünk mint egy mese, puszi, ölelkezés, lelkizés egész nap, tényleg nagyon egymásra tudunk hangolódni.

Mi tévő legyek?

Ti maradtatok így kapcsolatban, hogy havi 1x 2 napig csak sírni tudtok, úgy viselkedik veletek? Tudom, hogy sokak szerint lépnem kellene, de sok férfival ismerkedtem már, és egyikük sem volt olyan gondoskodó és odaadó mint ő, szeretem is, nem kell más. De ezen a pár napon fizikailag is rosszul vagyok már, teljesen tönkretesz. Mintha 2 személyisége lenne, mit tudok tenni hogy ez utóbbi ne jöjjön elő?


2022. dec. 27. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Új kapcsolatot keresnék. Ez baromira gáz és toxikus.
2022. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennek? Soha nem maradnem olyan kapcsolatban ahol napokig sirok a parom miatt. Nekem az eletem nem a sirasrol szol,es arrol hogy a parom imad veszekedni en meg igazodjak ehhez. Nekem ne csinaljon senki ilyen problemakat az eletembe. Gyulolom ha valaki negativ hatassal van ram. En boldog akarok lenni nem szomoru.

Egyebkent minek kerdezed hogy mit tennek ha azt irod neked nem kell mas es kb meghalnal nelkule? Jezusom

2022. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Pont arról van szó, hogy nem szeret veszekedni, ezért nem is tűri jól, ha elmondom, hogy mit csináljon kicsit másképp.

Igen, a kérdés az, hogy hogyan kezeljék a helyzetet. Elhagyni nem tervezem

2022. dec. 27. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Az alkohol csodákra képes.
2022. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy minden ilyen alkalommal leiszom magam, most amugyis túl sok alkoholt fogyasztottunk az ünnepek alatt a sok vendégségben.
2022. dec. 27. 18:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szeret veszekedni, mert az neki fölösleges energia, amit rad kell fordítania. Neki egyszerűen veled van baja, nem a vitákkal. Ha erdekelned, akkor egyrészt nem veszekedne veled ilyeneken, másrészt ha mégis, akkor biztosan nem így reagálna, hanem megpróbálna elnézést kérni.

De egyébként ez nem egy egészséges kapcsolat, el sem tudom képzelni, az előzőek mennyire szrok lehettek, ha ez volt a legjobb…

2022. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék.

A beszélgetésnek nem szabadna veszekedésbe fordulnia, és utána a csenddel büntetés sem megoldás, az ő konfliktus kezelési megoldásai rövid távon sem működnek, hosszú távon meg elviselhetetlen lesz. Ő nem a te embered.

2022. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
“Pont arról van szó, hogy nem szeret veszekedni, ezért nem is tűri jól, ha elmondom, hogy mit csináljon kicsit másképp.”-Nem veszekedni nem szeret, hanem nem gondolja hogy ő bármit rosszul csinál és nem akarja, hogy te azt mondd, mégis. Ha rámutatsz, akkor vita van. Ez a viselkedés nem normális.
2022. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ment is már rá olyanra kapcsolatom hogy a haverjaival nem jöttem ki.

A pasiknak számit az hogy büszkék lehetnek tarsasagban a nőjükre, minden haverjukat az ujja köré csavarja, vagy lapít kukán a szőnyeg alatt.


A mostani barátom haverjai viszont imádnak, körbevesznek, tisztelnek, kíváncsiak rám, "bevettek a bandákba", az előtte levő barátom haverjaival nem birtam el sajnos. De még korábbi barátom haverjai is imádnak.


Ilyen esetekben minimum 5 plusz srác van a barátom körül. Én általában tudok szerepelni, "elbűvölni", de megesik hogy egy puffogo sértődő kuka leszek más körökben. Vagy még menekülök is. Vagy ignorálom is őket és nem is megyek a tarsaságukba. Ebből kezdődik a lenézés kiközösítés kiutálás is.

2022. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Folyt.És szakítással.is végződött az egyik barátommal. EZ, hogy nem jöttem ki a haverjaival, azok szívták a véremet, a barátom meg szégyellt.

Beszéltünk errol szerinte a nőnek kell tudnia lerázni a pasikat, milyen nő az akinek nincs tekintélye. Nem segitett nekem ebben hogy velem szemben szemtelen poenkodos pasikat le tudjak oltani vagy be tudjak illeszkedni.

És láttam rajta hogy ő engem korábban egy nyilt barátkozós szocializált nőnek tart és láttam is de mondta is hogy csalódott bennem.(nem az vagyok akinek hitt, egy karakán vagány barátkozós csajnak)

2022. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!