Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, ti monogamnak gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti monogamnak gondoljatok magatokat vagy csak bele vagytok kenyszeritve a kapcsolatba mert ugy van fix punci?

Figyelt kérdés
Kozben meg arrol almodoztok hogy masokkal is dugnatok?

2022. dec. 30. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
nincs fix de nem is értem miért vágyik bárki másra hisz mind ugyan olyan max kicsit máshogy néz ki a nő nagyobb mell vagy ilyesmi
2022. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindig is monogám voltam. Hiszed vagy sem, nem vágyok másra. Ha esetleg a párommal szétmegyünk valamikor, utána 1 percet se fogok más emberre pazarolni a hátralévő életemből.
2022. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"belekényszerítve"



Úgy megnézném, kik írnak ki ilyen kérdéseket :D Bár inkább nem is érdekel.

2022. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A párkapcsolat nem arról szól, hogy van valakin egy punci. Puncija van mindenkinek, a hozzá tartozó személyiség a nem mindegy. meg csak szexre napi tucatjával lehetne partnert találni, fix puncit is, de az nem párkapcsolat, hanem szexkapcsolat, emiatt senki sincs kapcsolatra "kényszerítve".
2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Pedig én nem is egy pasit hallottam olyat mondani, hogy nem lèp félre mert örök hűséget fogadott a párjànak de hàt mégiscsak férfiból van és ha tehetné megdgnà a jó nőket. Tehát konkrétan a hàzassàg miatt nem teszi csak, egyszóval bele van kényszerülve ahogy a kérdező is írta.

Csak azt nem értem az ilyen minek hàzasodik?

2022. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

@5

És mi ezen a meglepő? Mi férfiak, ilyenek vagyunk. De a lényeget leírtad: hűséget fogadott s nem lép félre ez a lényeg. De ez nem egyenlő azzal, hogy nem lehetnek gondolatai és vágyai. Ahogy a nőknek is vannak és kétlem, hogy náluk nem fordul elő, hogy ha meglátnak egy vonzó palit, akkor gondolat szintjén nem fordul meg a fejükben, hogy le hát meg meg hát meg nahát. A tetteiket kordában tartják, a gondolatokat és érzéseket nem lehet.

2023. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!