Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok és 1 hónapja van kapcsolatom. Ez az első, viszont a barátnőmnek nem. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Mármint... Az elején tök cuki volt a dolog, meg minden. Óránként irogattunk, viszont mostmár megelégelte, hogy leírom neki, hogy szeretem. Igen. Többször is leírtam egy nap, mert tényleg szeretem. Azt mondja, hogy 3 hónapig nem mondhatjuk el senkinek, hogy együtt vagyunk, mert ez egy ilyen ,,garancia" szerűség. És most írta, hogy nem biztos a dologban, mert önsajnáltatom magam, nincs közös téma meg ilyenek. (Nem önsajnáltattam magam. Elküldtem snapen egy képet, ahogy munkahelyen majdnem levágtam a fél újam, és ezt önsajnáltatásnak gondolta.) Mit tegyek, hogy jobb legyen minden? 20/F. Ő meg 22/L

2022. dec. 30. 17:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy azt mutatta volna. Maximum mondta, hogy kellesz neki, de ha erdekelned öt, nem így viselkedne veled, hidd el. Egy hónapja vagytok együtt, de már most irányít téged, ez később sem lesz jobb. Te meg futsz utána. Ez már most egy bántalmazó kapcsolat.
2022. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
30%
Szegeny srác, mire visszajön....
2022. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Lemondta a talit....
2022. dec. 30. 18:12
 14/32 A kérdező kommentje:
Mit csináljak srácok? Kezdem rosszúl érezni magam...
2022. dec. 30. 18:28
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

Engedd el. Irj neki te, hogy reszedrol ennyi. Es ne hallgass lehetoleg azokra, akik szerint bunkonak kell lenni a csajokkal, csak ne vidd tulzasba az omlengest, ennyi!

Gondolj arra, hogy a viz kell a tuleleshez, de 10 liter viztol kinyiffansz. Ennyi.

2022. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De ez a baj. Nem akarom elengedni, mert szeretem. S írta, hogy ő is, csak neki sok ez a találkozás.
2022. dec. 30. 19:14
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látom nagyon odavagy ezért a pináért, persze engedd el, de nem fogod, ami nem is baj, mivel így első kézből tapasztalod meg, hogy milyen amikor egy "kapcsolat" elbszodik. Ezáltal egy fokkal tapasztaltabb leszel és így tovább és tovább, tudom szar, de ezzel jár.
2022. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
De mit szeretsz rajta? Nem is ismered. Maximum fellángolást, eros kémiát érzel az irányába, de ez nem szerelem. Zard le most, mert ennek nem lesz jó vége és folyamatosan ezt fogja csinálni, meg is fog csalni, aztán majd depressziós leszel a végére…
2022. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet, hogy már az vagyok. Tényleg csak a jót akarom neki is meg magamnak is. Előbb írta, hogy szeret.
2022. dec. 30. 19:54
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján olyan 15-16 évesnek tűnsz. Legalábbis 20 évesen nekem több eszem volt úgy emlékszem :))

Úgyse szamit amit itt írunk, úgyhogy nyugodtan vidd végig, nyomulj tovább, depizd ki amikor elhagy egy 5 èvvel tapasztaltabbért mert csak igy tanul az ember, ezen is àt kell ess.

2022. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!