Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok és 1 hónapja van kapcsolatom. Ez az első, viszont a barátnőmnek nem. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Mármint... Az elején tök cuki volt a dolog, meg minden. Óránként irogattunk, viszont mostmár megelégelte, hogy leírom neki, hogy szeretem. Igen. Többször is leírtam egy nap, mert tényleg szeretem. Azt mondja, hogy 3 hónapig nem mondhatjuk el senkinek, hogy együtt vagyunk, mert ez egy ilyen ,,garancia" szerűség. És most írta, hogy nem biztos a dologban, mert önsajnáltatom magam, nincs közös téma meg ilyenek. (Nem önsajnáltattam magam. Elküldtem snapen egy képet, ahogy munkahelyen majdnem levágtam a fél újam, és ezt önsajnáltatásnak gondolta.) Mit tegyek, hogy jobb legyen minden? 20/F. Ő meg 22/L

2022. dec. 30. 17:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ártasz neki, nem lesz jobb neked sem. Nehogy azt hidd! Inkább vond le a tanulságot, legközelebb figyelj az intő jelekre.
2023. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Legalább megtanult ad, hogy nincs garancia szerűség, ki használ aki ezt mondja.


Viszont tudod h nem akkora szám valakivel kavarni és lehetsz bátrabb. Nekem is 3 hónapos volt az első kapcsolatom, full szerelmes voltam

Dobott, én meg elkezdtem pasizni pedig előtte rettegtem egy randitól. Szóval a szar kezdet nem jelenti azt h nem lesz sikered a párkapcsolatokban

2023. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!