Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok és 1 hónapja van kapcsolatom. Ez az első, viszont a barátnőmnek nem. Mit tegyek, hogy jobb legyek? Mármint... Az elején tök cuki volt a dolog, meg minden. Óránként irogattunk, viszont mostmár megelégelte, hogy leírom neki, hogy szeretem. Igen. Többször is leírtam egy nap, mert tényleg szeretem. Azt mondja, hogy 3 hónapig nem mondhatjuk el senkinek, hogy együtt vagyunk, mert ez egy ilyen ,,garancia" szerűség. És most írta, hogy nem biztos a dologban, mert önsajnáltatom magam, nincs közös téma meg ilyenek. (Nem önsajnáltattam magam. Elküldtem snapen egy képet, ahogy munkahelyen majdnem levágtam a fél újam, és ezt önsajnáltatásnak gondolta.) Mit tegyek, hogy jobb legyen minden? 20/F. Ő meg 22/L

2022. dec. 30. 17:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Tényleg 20 vagyok és ez az első kapcsolatom. Bár eléggé sajnálom, hogy érzelmes ember vagyok. Ez van. Majd változik.
2022. dec. 30. 20:42
 22/32 anonim ***** válasza:
66%
En is az voltam, aztán ràjöttem, hogy így tönkre fogok menni és megerősödtem.
2022. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz érzelmes, jó dolog,de ne mindenkivel és ne négy hét után legyél az. Tanulj egy kis ember ismeretet és onimseretet, pszichológiát, aztán majd rájössz, hogy mit rontasz el. (Nem a kapcsolatban, hanem már a parvalasztast benezted.)
2022. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szakított velem...
2023. jan. 1. 19:46
 25/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom...

Milyen érzés, érzed, hogy szar, mit érzel?

2023. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szomorú. Ez van. Azt hittem, hogy szarabb lesz az első szakítás, de annyira nem érdekel. Foglalkozok tovább magammal. Ennyi.
2023. jan. 1. 23:30
 27/32 A kérdező kommentje:
A végén összejött az exével és elmondta, hogy azért kellettem neki, hogy féltékennyé tegye az exét és mivel nekem nem volt még kapcsolatom, ezért engem tudott kihasználni a legkönnyebben. Illetve a közös barátnőnknek olyanokat hazudott, hogy megvertem meg én nyomultam rá stb. Hogy tegyem tönkre szegény életét? :D
2023. jan. 28. 13:34
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyd beken. Így is szánalmasnak gondol, ha nem hagyod beken, meg inkabb annak fog. Inkább legyél felnőtt és lépj tovább.
2023. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szia! Hagy ezt a lányt, mert “csalfa”, jobb ha Te mondod ki az utolsó szót, mielött még nagy csalódás fog érni!
2023. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Elkéstem! Bocsi!
2023. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!