Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kijelentette, hogy óvszerről gondoskodjak én ha kell, mert ő “amilyen szétszórt könnyen elfelejti”. Nem bunkóság ez? 24/N

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 02:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
85%

Bunkóságnak azért nem mondanám, kicsit erős megfogalmazás így.

Nagyon nem mindegy, hogy milyen szintű kapcsolatban vagytok azért…


…a párom lehet egy 24 éves nő élettársa, vőlegénye is, akivel közös háztartásban, közös kasszával stb él, meg a 2 hónapos mingli “kapcsika” is.


Férjes nőként, a gyerekünk születése után is egy jó darabig óvszeres védekezés volt a része a házaséletünknek, mert ez volt eü okokból akkor az egyetlen opció. A férjem feledékenyebb típus, én járok vásárolni- nekem egy ilyen megjegyzés nem okozott volna egy ilyen élethelyzetben problémát, mert egyrészt közös ügy, másrészt, tényleg én vásárolok és jobb vagyok a háztartási/eü dolgok észben tartásában is. Mondania sem kellett volna és aki meg szexel, annak azért 16 fölött még egy gyógyszertában, személyes kiszolgálás mellett se legyen már ciki a gumióvszer :D :D


…ha a friss kapcsolatban a tingli-tangli pasika nyögné ezt be, láthatóan pénzspórolási szándékkal vagy egyszerűen csak ilyen felelőtlen-link stílussal, mondjuk hozzá még azt, hogy 24 évesen még csóró egyetemista voltam… nos akkor első körben csak annyit mondanék, hogy beszéljük csak át részletesen, miért is szeretné, hogy gondolja az anyagiakat és a logisztikáját a dolognak? Egy beszélgetésből sok minden kiderül, még esetleg az is, hogy egy 2 hónapos kapcsolatban sem ciki felvállalni a feledékenységet és milyen jó, hogy beszélgetést javasoltam, mint leordítom a fejét, hogy sz..rrágó :D

2023. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
38%

Először is, ne jelentsen ki nekem csak semmit, max szépen kérjen meg rá.

Másodszor, felnőtt férfi létére csak ne legyen olyan szétszórt, hogy más testét, egészségét(abortusz, stb) így megkockáztassa.

Adjon rá akkor pénzt, boltba úgyis mindig jár az ember, megveszem én szívesen:)

Mondjuk én ilyen suttyó palikat nem dugok, ilyen után indulhat szépen haza.

2023. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
96%

“amilyen szétszórt könnyen elfelejti”

🤣🤣 Dehogy szétszórt ő, el ne hidd. Egyszerűen csak nem szereti gumival és/vagy nincs pénze gumira🤷‍♂️

2023. jan. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig azt szoktam mondani, hogy aki szexelni akar, az tud gondoskodni a védekezésről is. Aki nem, az nem akar eléggé
2023. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
0%
És az nem bunkóság hogy gumira kényszerited? Miért is nem szedsz fogamzásgátlót?! Gumiba olyan mint zokniba lábat mosni.
2023. jan. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
20%
Ajaj. Nem egyszer két három dologért elmentem a közeli kisboltba vásárolni. A felét elszoktam felejteni. Mikor haza jövök egyből beugrik. Ilyenkor irány vissza. Gyalog kb 8 perc. Nálunk is hasonló okok miatt az asszonyka a bevásárlás felelős.
2023. jan. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
88%
De bunkóság, a szex kétszemélyes történet, a védekezés is. Aki kefélni akar, gondoskodjon róla, és elsősorban magáról! Nemcsak a terhességet kell megelőzni, hanem bocs, kedves 5:10-es, de mindenféle nemi bajt is, vagy te minden kapcsolatot orvosi papírral kezdesz, és amint vége, megint mész teljeskörű szűrésre, mielőtt a következővel összeboronálod magad? VAn egy rakat dolog, ami azonnal nem okoz tünetet, főleg a hapsikon, kell egyfajta stabil kapcsolat, hogy az ember egyáltalán elgondolkodjon olyan védekezési formán, ami csak a terhességgel szemben véd...
2023. jan. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz "szétszórt" sokáig ha minden egyes szex előtt kijelented, ja nincs óvszer akkor ezt elnapoljuk cucikám.
2023. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
15%
Akkor a kérdező se fog dugni. Ez általában kétszemélyes társasjáték.
2023. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy vegyel. Akkor nincs szex. Egyszer ketszer leallitod es oralisan kezzel se eligitsd ki. Meglatod, ha dugni akar, akkor eszebe fog jutni.
2023. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!