Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a párom? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Nem számít neki, ha megbánt valamivel (szóban vagy véletlen tettben). Nem vagyok egy nyafogós alkat, sőt, egészen jól le tudok nyelni nagyobb problémákat és sértéseket is. De azért vannak olyan dolgok, amik nagyon nagyon rosszul esnek, de hiába próbálom neki elmondani, őt ez egyáltalán nem érdekli. Csupán azzal van elfoglalva, hogy nehogy ő hibás legyen bármiben is és így üvölti le a fejem. Érteném még ezt is, de még utólag is úgy csinál, mintha nem bántott volna meg, hanem én bántottam volna meg őt. Nagyon szomorú vagyok az ilyen szituációk miatt, ráadásul az idő előre haladtával egyre több van ebből.
2023. jan. 3. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szemelyisegzavaros vagy valóban nem szeret. Akit szeretsz, azt nem akarod megbatani. Egyik sem túl jó alap a folytatásra.
2023. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leuvolti a fejed ? Ez biztosan a szerelem jele! Szerintem menj is hozza.

Komolyan nem értem, emberek mit keresnek ilyen kapcsolatokban…

2023. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem hogy nem szeret, még az alap emberi tiszteletet se adja meg.
2023. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utál mint a szart.
2023. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!