Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el az idő az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az idő az összeköltözésre/szakításra?

Figyelt kérdés
Párommal már több, mint 2 éve vagyunk együtt. Én túl egy házassagon, 38 éves vagyok, ő picit fiatalabb. 2 éve rendszeresen találkozunk, minden szabadidőnket együtt töltjük. Heti kb 3 napot együtt vagyunk, 80 km-re lakunk egymástól. Ő még az anyukájával lakik, én a lányommal. Jól érezzük magunkat, ami kicsit rosszul esik, hogy 2 év alatt nem volt szó közös életről. Nem mondta még egyszer sem, hogy jó velem, hogy jó lenne együtt lakni, közösen tervezni valamit, vagy bármi ami kettőnkről szólna. Én 1 éve felvetettem neki az összeköltözést, akkor láttam, hogy fél tőle így nem erőltettem. Úgy voltam vele majd ő felhozza a témát ha akarja, csak ő a férfi, ráhagyom. Volt szó arról, hogy ha nem is élünk együtt legalább valami kis vállalkozást csináljunk közösen, gondoltam addig is együtt gondolkodunk, de attól is félt, inkább egyedül akarja azt is. Így viszont hiába van velünk sokat mégsem érzem biztonságosnak ezt a kapcsolatot. Szerintetek meddig lehet várni az összeköltözéssel? Megérhet neki még ez a dolog? Előjöhet még a hősszerelmes aki csak engem akar és elkezd majd velem tervezni? :D vagy neki már nem lesznek ennél komolyabb érzelmek? Ha kérdezem kettőnkről mindig annyi a válasz, hogy neki nem kell más csak én és ezzel a mondattal lezár minden beszélgetést, érzelmekről nem beszélgetünk.
2023. jan. 5. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miről szól a kapcsolatotok, ha közös jövő, érzelmek sem merülnek fel, mint téma, szexről?

Le kellene ülnötök, és komolyan elbeszélgetni, mert ha benne ezek a kérdések nem merülnek fel, akkor pazarlod az idődet mellette.

2023. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából mindent megbeszélünk, elmeséljük egymásnak a nap történéseit.

. Kikérjük egymás véleményét mindenről. Sokat utazunk pl. sokszor a következő utazást tervezzük. Szóval beszélünk mindenről és csinálunk mindent... csak kettőnkről nem beszélünk sose és a jövőről. Mindig csak a most van, az aktuális hét, aktuális programok, munka, teendők ilyesmi. Nincs szó közös dolgokról, jövőbeli közös terveket nem szövöget. Ő dolgozik, lakik ott, én itt és a szabad időnket együtt töltjük.

2023. jan. 5. 00:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 20-21 évesen beszéltünk ezekről és aktívan terveztük is pár hónap kapcsolat után.

Egyáltalán nem normális. Az sem, hogy nem mered felhozni a témát. Nyugodtan tedd meg, a kommunikáció nagyon fontos mindkét fél részéről. Ez pedig egy fontos téma. Közös jövő reménye nélkül felemésztene a bizonytalanság nagyon gyorsan.


Nem muszáj összeköltözni, ha nem akartok. Nagyapám pl nem költözött össze az új barátnőjével, pedig lassan 10 éve együtt vannak. Mondjuk kb 3 utcára laknak egymástól.

2023. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várni nincs mire, ezek szerint szabadidő partnerek vagytok, amig nem beszélgettek normálisan nincs mire várnod.
2023. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hogyan akarsz vele összeköltözni? Mert az is lehet hogy nem akar pót apát játszani és ezért nem akar hozzád költözni.
2023. jan. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a lányod a gátló ok, ő mindig itt lesz neked tehát ezzel nem zud mit tenni..

De egyelőre szabadidő partnerek vagytok.

2023. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Ha már az első időkben nem voltak közös tervei veled, később sem lesznek. Egyáltalán 36 évesen miért az édesanyjával lakik? Miért fogadod el, hogy nem akar veled élni? Mi pl 22 évesen költöztünk össze 4 hónap kapcsolat után. Egy pillanatig nem volt kérdés, a párom hozta fel. Két éve együtt lakunk már. 38 évesen mire vársz? 36 évesen ha nem elég komoly, később sem lesz az. Sajnalom, de ez nem kapcsolat, hanem kellemes időtöltés.
2023. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán voltak kapcsolatai, későn kezdett el lányokkal ismerkedni. Szeret az anyukájával lenni, mivel nem volt még hosszabb kapcsolata, nem volt igénye az egyedüllétre és anyagi szempontból sem akarta ilyen albérlet árak mellett. Ezt mondjuk meg is értem valamennyire. Mindig ha rákérdezek azt mondja csak mi kellünk neki, folyamatosan jön, itt van, de a lelkesedést hiányolom. Mikor 1 éve felhoztam az összeköltözést akkor is mondta, hogy igen-igen tudja, hogy egy kapcsolatban ez a kövezkező lépés. Szóval mintha nem is a mi kapcsolatunk lenne, vagy nem azért szeretné, mert belülről jönne neki ez a késztetés, vágy, kötődés... hanem csak racionálisan ez a következő lépés.
2023. jan. 5. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondom, anyuci pici fia, az ilyenek sosem válnak le az anyjuk ról. Nekem sem kevés pénzbe került külön költözni, pláne diakmunkabol egyetem mellett, de 22 évesen már nem akartam otthon lakni. Ha 36 évesen nem engedheti meg magának az albérletet sem, mégis milyen életet tervezel vele? Onallotlan e eszek szerint anyagilag sem tudna segíteni neked, meg helyette is neked kene fizetned. Akarsz meg egy gyereket vagy mi van? Mert ha hozzad költözik garantálom, hogy ugyanúgy főzöl, mosol és takaritasz rá, mint a már meglevore.
2023. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!