Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lesz a volt feleség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesz a volt feleség az életünk része? Úgy értem amíg egyeztetni kell vele a láthatásokat? 18 év vagy már lehet előbb is? Nem arra gondolok ha pl egy ballagáson meg kell közösen jelenni

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 09:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az a bibi, hogy egyáltalán nem mindre ez a válasz. Ha ilyen határozottan állítod, akkor talán a többi kérdést nem akarod látni.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, valószínűleg mindig, már ha a párod normális apa. Igaz, hogy tinikorban már le tudja szervezni a gyerek maga is a találkozókat, viszont a legtöbb anya attól még nem hagy rá mindent. Elég sok dolog történhet egy tinivel, ami miatt a szülőknek beszélni kell. Aztán ha elköltözik, pár évig megoldható, hogy ne kelljen, de ha lesz unoka, akkor ahogy a hatos írta, újra rendszeres lesz. Továbbra is abban az esetben, ha mindkét szülő normális viszonyt szeretne a gyerekével.

2023. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Az én férjem gyerekeinek anyja is hasonló kaliber. Fúr, szid a gyerekeknek. A nagylány már 15, kb 2 éve jött le neki, mi is van a szidások hátterében velem meg apjával kapcsolatban is. Pici fiú meg egyszerűen csak imádja az apját:) Még néha kell beszéljenek a pici miatt (6 éves) de minimális a kommunikáció. Engem nem hat meg, nekem is van gyerekem, de mi az apjával normálisan tudunk beszélni egymással. Ehhez viszont 2 fél kell.

Mennyi idős a férjed gyereke?

2023. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta írsz ki hetente kérdést... Mi a f.aszért jöttél össze gyerekes palival?! Tudtad, hogy kell tartania a volt nővel a kapcsolatot. Annyira könnyű gyermektelen férfit találni, mi az oka annak, hogy te nem olyannal jársz?!
2023. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha vannak közös gyerekek, akkor örökké az életetek része lesz. Ha bármi történik a gyerekekkel, később az unokákkal ők ezt mindig egymással fogják megbeszélni. Tapasztalatból tudom, bár engem nem érdekel, nem érzem a volt feleséget konkurenciának.

Szerintem te se tekints így rá, hanem csak úgy, hogy muszáj beszélniük, ez a normális.

2023. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz olyan hogy a volt feleség valamilyen úton módon jelen ne lenne (még ha képletesen is).

Van ismerősöm ahol nagykorúak a gyerekek, de akkor is tudnak egymásról a felek, a gyerekek lakhatása, egészsége egyéb pénzügyei (egyetem) miatt. Van unoka is, ott is össze szoktak találkozni. Vannak szülinapi éttermi kajálások, ott is jelen van mindkét szülő. Csak akkor lesz nulla kontakt ha az egyik szülő meghal.

Persze ezeket lehet normálisan is csinálni úgy, hogy egyik fél sem avatkozik a másik fél magánéletébe. Tudnak úgy egy asztalhoz ülni, hogy nincs mocskolódás. Ehhez megfelelő IQ és EQ kell minden résztvevő részéről.

2023. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

KOMOLYAN!


Miért van az utóbbi időben ennyi ex-nejeket támadó kérdés?

Ha a nő olyan buta, hogy használt pasi kell neki, pláne gyerekes, akkor tudja azt is, hogy ott a másik nő, nem?

2023. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16.


Egyetlen ember írja ki őket, valószínűleg az, aki egy elvált férfivel van. Esetleg egy idióta troll.

2023. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ugyanaz a hülye nő a kérdés feltevője
2023. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17 és 18 És nem érdekes, hogy a moderátor meg nem törli és nem bannolja? Normális kérdések és válaszok meg simán eltűnnek.
2023. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19.


Én már nem merem ezt kritikával illetni, a múltkor is kaptam érte egy erélyes figyelmeztetést, amikor legközelebb beléptem, fehér alapon fekete és vörös betűkkel. Úgyhogy nem firtatom ezt a dolgot. Biztosan van ennek egy módszertana, van egy megszokott eljárás, amit nem értünk. Viszont igaz, ami igaz, elég sok a sorozatkérdező, elég átnézni a toplista első 100 helyét, lesz néhány kiugróan magas érték a "pont kérdésért" szekcióban 1-1 embernél.


Pl. van olyan akinek 369 pontja van így. Egy kérdésért 3 pont jár. 369/3= 123. Ennyi kérdést írt ki egyetlen személy, választ nem is írt, a lista értékei alapján.

2023. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!