Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lesz a volt feleség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesz a volt feleség az életünk része? Úgy értem amíg egyeztetni kell vele a láthatásokat? 18 év vagy már lehet előbb is? Nem arra gondolok ha pl egy ballagáson meg kell közösen jelenni

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 09:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Amugy akik az exnejeken rágódnak, azok mit gondolnak? Hogy a pasi amikor megy a gyerekért, akkor gyorsan szexel egyet az anyjával? Vagy mi?? Mert ez totál hülyeség, legtöbbször a nő is tovább lép, es a köztük lévő kapcsolat az csupán csak egy kényszer lesz a gyerekek miatt, ami pont ezért ki is merül a gyerekkel kapcsolatos minimális kommunikációban. Az én párom se bájcseveg az exével, csak ha valami van valamelyik gyerekkel, azt 3 mondatban lerendezik, pedig majdnem 20 évig voltak együtt. Én meg csak írásban beszélek a volt férjemmel, es csak a láthatásokkal kapcsolatosan.
2023. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mit értessz ez alatt. Nálunk pl az első időszakban,mikor összeköltöztünk,minden este jött a volt feleség,mert hogy vacsorát főz a gyereknek. A fiú nálunk maradt. 16 éves volt. Na ezt azért nem tűrtem sokáig. Én is főztem,és kapott is. A párom belátta,hogy ez nem helyénvaló,így később már csak a fontos dolgok miatt keresték egymást. Most már 26 éves a gyerek,és az anyja nélkül is boldogul. Persze,ha ne adj isten,valami történne,nem mondanám a páromnak,hogy ne rohanjon a gyerekéhez,mert ott van az ex is.

Szóval? Mit értessz az alatt,hogy az életetek része?

2023. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!