Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom lánytestvére kibírhata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom lánytestvére kibírhatatlan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy mit gondoltok. Nekem kéne még türelmesnek lennem vagy tényleg a barátommal van a baj?


A lényeg hogy a lánytestvér folyton problémázik mindenen, mindig azt várja, hogy az legyen amit ő akar, minden baj, sajnáltatja magát, mikor idejöttem akkor is az volt, hogy barátomat ugráltatta stb. Már lassan 2 éve vagyunk együtt és még fél évig nem tudok elköltözni sajnos, mert barátomnak még pénz kell gyűjtenie. (nekem van elég félretett pénzem) Én nagyjából 14 napot vagyok itt havonta, általában a szobába vagyok bezárkózva mert nagyon sok balhé volt, hiszti és már gyomoridegem van ha ki kell mennem a mosdóba.. sosem szoltam semmit, mivel ugye nekem nincs hozzá közöm, max barátomnak jegyeztem meg hogy ez mennyire nem normális, de szerencsére ezt ő is tudja. Viszont mindig is az volt, hogy ha történt valami, volt egy kis vita köztük, aztán el lett nézve, aztán újra és újra elkezdett mindenféle hülyeségen problémázni. Legutóbb, mikor rólam volt szó, akkor kivételesen kiakadtam és megvédtem magad erre azt mondta hogy kussoljak mert a testvérével beszél. Nyilván itt megszakadt a látszólagos jó kapcsolat mert én is visszaszóltam és a lány megint azóta 3 napja hisztizik.. A ház ugyanúgy barátomé, és én nem értem, hogy miért van az hogy amint a csaj abbahagyja a hisztit, az egész el van felejtve, mert barátomnak az a lényeg hogy békesség legyen. Másik tesójuk már lelépett részben a hiszti miatt, a család is látja, hogy problémás a lány, de senki nem mond semmit. Kérdésem az lenne, hogy jogosan várom el barátomtól, hogy emberelje meg magát és álljon ki magáért vagy értem, ahelyett hogy hagyja, hogy semmibe vegyék? Vagy inkább engedjem el? Igazából csakis emiatt szoktunk veszekedni, a körülményei miatt és hogy mennyire nem áll ki maga mellett itthon. Nagyon jól elvagyunk, szeretem, összeillünk, de annyira kiábrándító hogy 26 éves férfi létére mindig mindent ráhagy.


És már két éve türelmesen várok, kibirok mindent, voltak kisebb beszólásai felém is, de nyilván mindig elengedtem. Idegileg kikészítettek már, dolgozok és tanulok az egyetem mellett, szerintem sokan már rég elmenekültek volna innen. Nem tudom mit csináljak, mert nem hiszem hogy még fél évig ki fogom bírni az ittléteket, de a barátom a kolimba nem tud jönni, vidékre meg nem utazhatunk minden hétvégén.


Vélemények? tanácsok?

Előre is köszönöm.


25/L



2023. jan. 6. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a megoldás az lenne, hogy a barátod minnél jobban elkerülje a csajt, bármit is kér, elutasítja. Te pedig ritkábban mész hozzájuk, ha nem bírod idegekkel. Előbb-utóbb le fog szokni erről a húga, főleg ha fél év múlva elköltöztök
2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A kamaszok márcsak ilyenek
2023. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötelező velük élned. A lány ott lakik, az ő családja, az ő otthona, te pedig vendég vagy. Majd ha a barátod felnőtt lesz, és elköltözik otthonról, akkor azt csináltok, amit akartok. Neki ezek szerint így kényelmes, nincs lakbér, nincs hitel, nincs önálló rezsi. Felnőttként meg úgy élsz, ahogy akarsz. Ő még gyerek a saját családjában.
2023. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem írtál semmi arról, hogy hány éves a csaj, min szokott problémázás lenni, mi miatt van vita. Így nehéz bármit mondani.


Ha f*szságokon megy a hiszti és a tesó 13 éves, akkor abba felesleges beleállni, leállni vitázni, le kell rendezni normálisan majd ráhagyni.


Ha mentális beteg, az megint más.

Szóval konkrétumok nélkül, nemigen lehet mit mondani.


Max annyi, hogy te ugyanúgy vond ki magad belőle, ha nem rólad van szó. Ők vannak otthon.

2023. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
26 éves mindkettő, felnőtt a barátom is és fél év múlva költözünk ha meg lesz a pénze a kocsira. Volt hitel, azt fizette eddig.
2023. jan. 6. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor fél év múlva lesz önálló életetek, addig kibírod. Az ő családi dolgaik meg az ő gondjuk.
2023. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked van pénzed költözni, szenvedsz ott, és azt mondja a barátod, hogy "kussolj", te pedig csak panaszkodsz és arra vársz, hogy legyen pénze kocsira?

Miért jó ez neked?

2023. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, köszönöm mindenkinek. Azóta egyre rosszabb lett a helyzet, és mivel már nem bírtam tovább és az ottani helyzet majdnem ráment a kapcsolatunkra is, ezért úgy döntöttünk, hogy jövő hónapban költözünk. Előbbre hoztuk, így megoldódik pár probléma.
2023. febr. 4. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Koltozz hozzam,hazam kocsim penzem van, lanytestverem nincs :)
2023. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 haver, nézz fel a puncs.hu társkeresőre, ott tudsz ilyen dumával csajozni
2023. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!