Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedett velem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett velem így a párom, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Reggel a szokásostól eltérően gyalog mentem bevásárolni, nem autóval. Hazaértem, mentem a garázsunkhoz, amit kamraként is használunk, ami nem fér a lakásba és tartós élelmiszer, azt ott tároljuk. Hogy rendesen odaférjek a polcokhoz, ki kellett állnom a kocsival. Belenyúltam a zsebembe, nem találtam a slusszkulcsot. Teliesen kétségbeeestem, hogy hova tűnhetett, így felhívtam a párom, hogy nézze meg otthon, nem maradt-e az előszobában. Nem találta ő sem, így végül lehozta nekem a pótkulcsot. Felmentem a lakásba, mindent kirámoltam, végül csak megtaláltam egy másik kabátzsebemben, ugyanis teljesen kiment a fejemből, hogy tegnap másik kabátban voltam. A párom minden hülyének lehordott, kb. fél órán keresztül megállás nélkül szidott, annak ellenére is, hogy ahogy megleltem a kulcsot, bocsánatot kértem tőle, beismertem, hogy hibáztam. Sosem láttam még ennyire kikelve magából, nagyon szomorú vagyok, hogy így viselkedett velem.
2023. jan. 7. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:
*teljesen
2023. jan. 7. 11:18
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt. Állj oda elé és mond meg neki, hogy ilyen hangnemben ne merjen többet veled beszélni.
2023. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miben hibáztál? Mit ismertél be?

Egy sárkánnyal élsz es te kérsz elnézést? De ha ez ilyen "A papucs és a sárkány" kaocsolat akkor min csodálkozol? Gondolom minden másban is leugat mindig.

2023. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abban, hogy elfelejtettem, hogy a másik kabátomban maradt a kulcs. Nem, pont hogy most először láttam ilyennek a 3,5 év alatt, ezért is rémisztett meg.
2023. jan. 7. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

A miért ebben az esetben teljesen mindegy…. A hogyan a lényeg…. Én csendesen és szomorúan közölném vele, hogy nagyon megijesztett, ahogy viselkedett és én nem szeretek senkitől sem félni, pláne a páromtól, a szerelmemtől. Aki (még) nagyon fontos, de ha nem vigyáz rám, akkor én leszek kénytelen magamra vigyázni, de ahhoz ő már nem kell! Csendes, de ellentmondást nem tűrő lennék, belső erővel, tartással.

Majd visszahúzódnék tőle és figyelnék. Ha bocsánatot kérne, megpróbálna a kedvemben járni, akkor fátylat rá. Ha többször fordulna ilyen elő, akkor kiadnám az útját.

2023. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Jogod van elfelejteni bármit. Őt is.

Te az a csicska tipus lehetsz aki azért is elnézést kér hogy él. Akkor ne itt oanaszkodj. Te csinálod magadnak.

2023. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Lehet ingerült volt valami miatt.
2023. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen autótok van de egy komplett zárcsere feltanítással meg mindennel az én 20on éves szromnál is annyi, hogy tökön szúrnám magam. Kicsit túlreagálta de férfi fejjel gondolkodott :D
2023. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké,hogy frusztrált volt,akármilyen okból kifolyólag is,de nyilván nincs joga veled így bánni,pláne ennyi idő után...Húzd meg a határaidat és mondd el neki,hogy ez most nagyon rosszul esett,meg hogy elég paraszt volt!...
2023. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!