Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még akármi is? Ny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még akármi is? Nyaralós sztori, többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egyik munkatársam miatt közös nyaraláson megismertem egy lányt. Ez a lány a kollégám gyermekkori ismerőse. A csajnak apja, anyja ott volt a kiruccanáson, ők olyannyira megkedveltek, hogy "családjukba fogadtak". A csajjal olyan összhangban voltunk a nyaralás alatt, amilyet elképzelni is alig lehet. Társasoztunk, beszélgettünk, mindent ugyanúgy csináltunk szinte már betegesen. Ezt hangoztatta nekünk többször is a családja. Nyaralás ideje alatt rám írt este, írogattunk (sajnos nem volt lehetőségem elmenni vele sehova sem, kettesben.) Majd a írkálás folytatódott. Szóismétlés, de tényleg betegesen hasonlít az eddigi leélt életünk is. Közös cél, ugyanaz a hobbi stb. Ment az írkálgatás, kép-hang küldözgetésbe is belekezdtünk. Majd elhívtam "randira" a nagyvárosba. Elutasította, hivatkozva munkahelyi dolgokra. Ez egyértelműen kifogás volt. Azóta nem beszélünk, nem irkálunk, semmi. Az a helyzet hogy beleszerettem be kell látnom saját magamnak is. A munkatársam mondta többször is hogy "Ember, te beleszerettél." Mindig mondtam hogy nem. De sajnos igen. A csaj bulizós életvitelt él. Nem alszik más ágyában, nem váltogatja a palijait. Tavaly tavasszal volt egy komolyabb 1.5éves kapcsolata, azon kívül semmi komoly.

Barátnői mind úgy viselkednek ahogy sok mai fiatalabb lány... Remélem nem kell kifejtenem. A munkatárs elmondása alapján ő nem, az anyja is mondta nekem még anno, négyszemközt hogy a barátnői miatt jár folyamatosan bulizni. A munkatársam a szilveszteri buli hevében, elmondta a csajnak hogy én mennyire szerelmes vagyok bele stb... Fogalmam sincs mit mondott erre, nem is fogok kérdezősködni haveromnál. Az ezévi "nyaralásukra" is meg vagyok hívva. Ahol szintén a csaj szülei és a csaj is ott lesz munkatársammal együtt.

Szerintetek bemerjem tenni a lábam egyáltalán oda, illetve ha igen hogyan viszonyuljak a csajhoz?... Nagyhirtelen félbeszakadt régebben az írkálás, nem tudom mit gondol rólam már.

Az édesanyjával elméletileg mindent megbeszél, az első találkozást nagyon várta velem, lehet csalódás lettem volna neki, esetleg, illetve az exén lehet nem volt túl teljesen.



2023. jan. 8. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Menj el. Akkor megtudod, van-e esélyed. De számíts arra is, hogy azért maradt el, mert lett valakije.

-Szervusz! Örülök a találkozásnak, régen beszéltünk. 🙂 Mi történt veled azóta?


Stb. Lazán, könnyedén. A titkolózó, bátortalan hősszerelmesek terhére vannak a nőknek.

A cselekvő férfiasság a vonzó. Ez ősi női ösztön.


A tesze-tosza, gyámolításra szoruló anyám asszony katonájától elszaladnak.

2023. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak megkérdezném a munkatársam, hogy mit mondott a csaj amikor elmondta neki, hogy szerelmes vagy belé. Abból többet tudnál hogy hogyan viszonyul hozzád.
2023. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Lehet egy titkos kapcsolata, amit nem fog elmondani.
2023. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másodjára is elhívhattad volna. Lehet hogy nem kifogás volt amit akkor mondott, utána meg eltűntél.
2023. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Vannak nők akikre kicsit nyomulni kell. Nem baj érez némi nyomást, hogy akarsz tőle valamit. Olyat viszont ne csinálj, hogy ilyen meleg barátnak használhat a csaj.

Én minden nőnek aki érdekelt, egyértelművé tettem, hogy vagy az enyém lesz vagy barátok semn leszünk.

2023. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!