Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye hogy ez ennyire bánt és frusztrál? A végén írd oda a nemedet!

Figyelt kérdés

6 éves kapcslatban élek, én vagyok a férfi.

Párom egy alkalommal szexy vagy vicces portrékat csinált otthon magáról, több kollégájával közösen egy pólót akartak nyomtatni szülinapra egyik fiú munkatársuknak, ehhez kellett vmi jól sikerült arckép, mindenki otthon csinálta magának. Párom kérte a vélemenyem, melyik jobb, pózolt, grimaszkodott, cuki és szexy fejeket vágott. Két fiú es ket lány képe lett vna a pólón. A másik lány csinos és szép arcú. Mondtam az enyémnek, h olyan jól nez ki a képeken amit csináltunk, h a kolléganője elmehet bárhová, és irígykedhet majd, ha meglátja a képet, mert ő sokkal szebb mint a kolléganő. A dícséret ellen tiltakozott, mondván, amaz a lány ezerszer szebb mint ő, ne mondjak már ilyeneket. És hozzátette, hon én se akarjam (rám értve) magam xy-al összehasonlítani, és itt mondott egy fiú nevet, aki közös barátunk. Ezzel a fiúval kapcsolatunk előtt kavart kicsit, de szex nem lett, nem fejlődőtt tovább a dolog.

Tény, h a srác nagyon jóképű, és fiatalabb is nálam, valóban nem versenyezhetnék vele.

Annál inkább rosszul esett ez a fajta összehasonlítás vele, befordultam ettől, másodhegedűsnek, pótleknak éreztem magam, akinek a párja ezzel nyiltan a tudomására hozta(nyilván nem akarattal), hogy xy szebb, jobb nála, egy lapon sem lehet vele említeni. Ezt szóvá tettem akkor, es azt a választ kaptam, h idegesítette hogy őrá mondom h szebb, holott szerinte nyilvánvalö h a kolléganő a jobb csaj. És hozzátett vmi olyasmit, h vegül is ő annak idején kavart ezzel a sráccal, de nem megbántani akart. Olyan is volt korábban, h nálunk lévő házibulin a srácot nyiltan úgy hívta h szépfiú.

Sokszor eszembe jut ez a dolog, és már a szexnél is frusztrál. Beugrik ez az egész, arra gondolok h velem van ugyan, de ő az a hapsi, aki neki igazán bejön. Meg nem csalna vele, ez biztos, esély nincs rá. Merevedési problémáim lettek, annyira zavar ez így együtt. Hogyan szabaduljak ettől???

Őszinte véleményeteket várom nemetek megjelölésével.



2023. jan. 10. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen megértelek. Mondjuk női lelkülettel más is, de férfiként sem csodálom, hogy erre a következtetésre jutottál. Nekem is nagyon rosszul esne és hasonlókat éreznék.

N46

2023. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem gondolkodott hogy mit mond és az bántó volt, te mondd neki utólag hogy belegondoltál és igaza van, tényleg szebb a másik csaj 😀
2023. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

"szexy"


A hideg csapkod ettől a szótól. De nem azért vagyok itt, hogy kötekedjek.


Amúgy jó nagy köcsög a csajod. Eleve értelmes nő nem hisztizik meg tiltakozik a bók ellen, hanem normálisan megköszöni akkor is, ha nem ért vele egyet. Nem érdekel senkit egy bók valóságtartalma, az számít, hogy a másik szeretetből, kedvességből mondja. Olyan, mintha visszaadnál egy ajándékot. Bunkó dolog. Amit utána az arcodba vágott, mégbunkóbb és teljesen kéretlen. Másrészt meg jó érzésű ember nem hívja barátnak azt, akivel bármilyen formában kavart. Exet, dugópajtit havernak megtartani olyan, mintha a halott nagyanyádat tartanád a szomszéd szobában dísznek.


N

2023. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyik exem olyanokat mondott más nőkre, hogy “milyen jószívű, milyen ritka kincs egy ilyen nő, a fogsora olyan egyenes, mintha rajzolták volna” na én ilyenek után mondtam, hogy oké szevasz. Tiszteljük már annyira a párunkat, hogy nem másokat istenítünk helyette. Jogosan esik neked ez rosszul.
2023. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van egy olyan érzésem, hogy volt benne valami, valamilyen érzés, hogy ja...kiherélt, konkrétan kasztrált...lehet, hogy nem vagy férfi a szemében, vagy a pillanat mondta csak belőle?

Ha eddig hírből sem ismerted az agyalás legmélyebb bugyrait, most megismered. :/ :(

2023. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Qrvára sz@rul esne nekem is és ha olyan szintet ütnék meg mint te elgondolkodnék, hogy ér-e ez a kapcsolat annyit, hogy az egészségem rámegy.


Mert az egy dolog, hogy beszólt, vagyis inkább vissza szólt, mert tudja, hogy nem az igazságot osztottad meg és ezért támadott vissza, hogy érezd neki hogyan esett a "bók" és most úgy tűnik visszanyalt a fagyi.

Te úgymond füllentettél, amit visszafizetett olyan módon, hogy ezen agyalsz.

Talán máskor nem kellene bókolni ha nem őszintén gondolod és nem jutsz ilyen szituba mint ez...

2023. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hatos. Te melyik filmet nézed? Honnan jött le neked, hogy amit én mondtam neki, az nem volt őszinte? Én nem füllentettem. Ezt gomdoltam konkrétan.
2023. jan. 10. 16:06
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
#6 na ez az a típus, akinek semmi nem jó. Ha azt mondja a párja, hogy “drágám nekem te vagy a leggyönyörűbb”, akkor egy hazug disznó, ha meg azt mondja, hogy “igen tényleg sokkal szebb nálad”, akkor meg egy szemét disznó😂Kérdező, menekülj.
2023. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező szerinte nyilván füllentettel, ebből indultam ki.

Igazából mindketten kishituek vagytok, nincs önbizalom se bizalom egymás iránt.

Én 8as tévedsz fel se vettem volna, mert egyértelmű, hogy van tőlem szebb.


Kérdező ha tisztában lennél te és a barátnőd is ezzel a ténnyel akkor nem lett volna ebből sértődés.

Az, hogy mással kavart az is olyan dolog ami a múltban van, neked is voltak ex-szexpartner/partner.

Egyébként ezt lehet orvosolni egy őszinte beszélgetéssel, hogy neked ez fáj stb és pl. megbeszélitek, hogy nincs ok féltékenységre.

2023. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

9 na az tuti, hogy neked az életben nem volt párkapcsolatod, csak itt incelkedsz.


Kérdező, be lettél csicskítva, ez van. Verbális kasztráció.

2023. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!