Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi frusztrációval hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi frusztrációval hogy lehet megküzdeni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és szeretethiányom van a párkapcsolatomban. Keveset törődik velem érzelmileg, nem beszél semmit sem az irántam való érzéseiről, és már azt sem tudom szeret-e, de azt érzem, hogy érzelmileg frusztrált vagyok, és ezt elmondtam neki, de ezen úgy besértődik, hogy napokig alig beszél velem. Konkrétan boldogtalan vagyok, nem érzem fontosnak magam, és értékesnek sem. A legjobban az fáj, hogy teljes mértékben ignorálja az érzelmi igényeim, kedve szerint hanyagol, és úgy érzem, nem is akarja hogy boldog legyek vele. Érdektelennek, közönyösnek érzem, és azt, hogy az sem érdekelné, ha elhagynám. Ez a legfájóbb számomra, és nyilván az a megoldás, hogy hagyjam el, és keressek mást aki törődik velem. Jelenleg érzelmileg annyira frusztrált és önbizalomhiányos vagyok (mivel úgy viselkedik velem ahogy leírtam) hogy ehhez sincs érzelmi erőm. Ha lesz, akkor könnyebben fogom elhagyni, de jelenleg szeretnék valahogy megbírkozni azzal az érzéssel, amit bennem okozott az érzelmi elhanyagolás miatt. Az érzelmi frusztráción, érzelmi erőtlenségen hogyan tudok hamar túl jutni?
2022. máj. 16. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha mellette egyre gyengébbnek érzed magad, akkor hogy gondolod, hogy majd ha erősebb leszel? Nem értem a logikát. Kiteszed és majd megerősödsz.

Bár inkább úgy tűnk, nem szakítani akarnál hanem változtatni. Őt. Nem fog menni, ő ilyen, neked meg olyan kellene.

2022. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mi a megváltoztatás azon, ha valaki szeretné jól érezni magát a másikkal, és szól hogy mi hiányzik ehhez? Ha a másik szeret, akkor ezen nem sértődik be, hiszen jót akar a másiknak. Ő nem. És nyilván erőtlen vagyok már, de a kérdésem arra vonatkozott hogy hogyan tudnék hamar túl lenni az érzelmi frusztráción?
2022. máj. 16. 12:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, csak úgy, hogy kiteszed az életedből azt aki lefele húz. Mielőtt teljesen bedepiznél. Nem maradunk sz.r kapcsolatban mert akkor nincs esély a jóra.
2022. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2022. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy túl sokáig húztam az időt. Eleinte volt azért elfogadható kifogás az érzelmi hanyagolásomra, pl a munka, a tárgyalások. Én pedig ilyenkor sosem zargattam az érzéseimmel, hanem támogattam a munkában, és türelmes voltam. Viszont ő ebbe lehet belekényelmesedett,megszokta hogy tolaráns vagyok, vagy nem tudom,és mintha már az volna neki az alap, hogy érzelmileg ingorál engem.
2022. máj. 16. 12:10
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy aki szerelmes, az nem így viselkedik. Innentől mi is a kérdésed ? Ez az ember nem szeret téged, nem fog változni.
2022. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

"Az érzelmi frusztráción, érzelmi erőtlenségen hogyan tudok hamar túl jutni?":

Nekem az lenne az ötletem, hogy vegyél egy boxkesztyűt+boxzsákot otthonra, majd üsd-vágd-rúgd azt szét, amikor nincs otthon a férfi. Ezzel levezeted a feszkót, de egyben egyre jobban kifejezheted vele a belső dühödet is. Tedd ki a fényképét a zsákra, és mond ki az érzéseidet a fénykép felé.

Egy idő után erősödni fogsz, és már neki is ki fogod tudni mondani ezen érzéseket:).

2022. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es ez jó ötlet, de sehogy sem tudnék fizikailag sem agresszív lenni. Boxzsákkal sem. 🙂
2022. máj. 16. 13:36
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

8#: próbáld ki, legalább 1×. Én férfi vagyok, de bevallom: én sem nagyon, viszont tuti, hogy az a megoldás, hogy fizikálisan is A, le kell terhelned magadat; B, fizikálisan ha megerősödsz, akkor az átterelődik a szellemi területre is.

Gyakoroljunk együtt:):)?

2022. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én kreatívságban (írás, festés) szoktam átkonvertálni a negatív érzéseim, és el is múlnak, de most ez esetben más a helyzet. Nincs bennem düh, hanem egyre jobban lemondás, és feladás, és ezek nagyon nem jellemzőek rám, mert kitartó vagyok, de most szembe kell néznem azzal, hogy amit tudtam megtettem, nem rajtam múlt, és le kell mondanom erről a kapcsolatró. Na azt hiszem ez is frusztrál.
2022. máj. 16. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!