Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy a pasim nagyon jóba van az exével aki a legjobb barátja 15 éve?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom. 2 és fél éve vagyunk együtt. Minden jo köztünk. Kivéve hogy néha veszekedünk az exe miatt. Folyton hivogassa. Volt hogy egy romantikus estét akartunk eltölteni a párommal. Elmentünk vacsorázni. És addig addig könyörgött a páromnak had jöhessen el. Akkor folyton szivezgetnek egymásnap facebookon, mesengeren. Egyszerűen zavar. Meg egszer egy eléggé kihívó bikinibe illegette magát a pasim elött. A pasim elmondása szerint nincs köztük semmi csak jó barátok. Általános óta legjobb barátok. De középiskolában jártak 5 évig. Mikor szakitottak velem rá 3 évre jött össze.26 vagyok és a párom is. Viszont Nagyon idegesit az a csaj.
2023. jan. 10. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Minek jottel össze vele, ha ez zavar ? Elfogadtad akkor, úgyhogy most is fogadd el szépen.

Vagy szakits.

A kettő együtt nem megy.

2023. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hihetetlen önuralmad lehet, hogy nem tépted még meg őket :DDD
2023. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem egyszerű egy ilyet elfogadni a csajt én sem csípném. Nálam az ütötte volna ki az egészet hogy romantikus estét akartatok kettesben és a ribi meg könyörgött had menjen veletek....na tudod mikor viselném az ilyet. Legyen már egy fontossági sorrend...a csaj meg simán egy tapló hogy belemászik a kapcsolatotokba.
2023. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szakíts.
2023. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"romantikus estét akartatok kettesben és a ribi meg könyörgött had menjen veletek."


Az a ribi, aki kapcsolatban van és úgy hurcolja magával az exét:D

2023. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hajlandó olyan emberrel együtt lenni, akinek az exe vagy a dugópajtija a haverkája. Normálatlan pszichopaták.
2023. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevetséges. Ennyi időt kidobtál az ablakon ilyen pasi miatt? :o
2023. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Na ez az ami gázos ex sztori, és nem az hogy kb évente leírja az ex mi van velük a családjával, vagy ír hogy Boldog szülinapot, vagy pár szót váltotok cseten évente 2-szer.


Iszonyat nagy különbség.

2023. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

#8

Igazából nem. Egyik sem normális dolog. Az ex nem a nagyanyád, hogy ünnepekkor életjelet adj neki magadról m

2023. jan. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten s*ggfejek, lépj le, ők meg jöjjenek össze újra, ha ennyire nem bírnak leszakadni egymásról. Egyáltalán minek szakítottak, ha ennyire nem bírnak meglenni a másik nélkül?
2023. jan. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!