Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy a pasim nagyon jóba van az exével aki a legjobb barátja 15 éve?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom. 2 és fél éve vagyunk együtt. Minden jo köztünk. Kivéve hogy néha veszekedünk az exe miatt. Folyton hivogassa. Volt hogy egy romantikus estét akartunk eltölteni a párommal. Elmentünk vacsorázni. És addig addig könyörgött a páromnak had jöhessen el. Akkor folyton szivezgetnek egymásnap facebookon, mesengeren. Egyszerűen zavar. Meg egszer egy eléggé kihívó bikinibe illegette magát a pasim elött. A pasim elmondása szerint nincs köztük semmi csak jó barátok. Általános óta legjobb barátok. De középiskolában jártak 5 évig. Mikor szakitottak velem rá 3 évre jött össze.26 vagyok és a párom is. Viszont Nagyon idegesit az a csaj.
2023. jan. 10. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Ugye te sem hiszed el hogy nincs köztük semmi?! 😂🤦

Több mint 2 évet elpazaroltál az életedből erre. Gratulálok. Gondolom ez a szánalmas nyomorult volt a legjobb az összes közül.

2023. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
9 Az téged minősít ha olyanokkal fekszel össze akikkel annyira nem volt bennetek semmi közös hogy el se tudod képzelni mit lehet Boldog szülinapot kívánni.
2023. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12

Az meg téged, ha annyira fos az életed, hogy exekkel kell megvitatnod, hogy milyen ügyesbügyes voltál azóta, hogy nem dugtatok 😏

2023. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Téged állatkertben kellene mutogatni.

Fogalmam sincs honnan jönnek ezek az elmebetegek. Te hol élsz szatyorba? Tényleg, se rokonaid, se barátaid, se olvasmány élményeid, híres emberek között, sehol nem találkoztál olyannal hogy valaki nem idegbeteg az exek miatt? Amikor mesélik emberek az életüket, az értelmesebbek legalább harmadánál előfordul az hogy szóbaáll az ex-el. Nem rémlik semmi? Csak az egérlyukad amiben létezel? Korlátolt picsa.

2023. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mert nem is lennék a pasival. :)
2023. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!