Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a ferjem kettesben elmenni valahova velem?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 2 éves kislányunk és 1-1 napra a mamánál van (soha nem alszik ott). Ennek ellenére, hogy már kettesben is ki tudnánk végre mozdulni már 1 éve nem voltunk sehol..egy kezemen meg tudom számolni, hogy hármasban is mennyit voltunk.

Férjemnek a drága haverjaira viszont mindig van ideje..minden hónapban 1-1 napra elmegy velük "kanbulizni"...ha meg megjegyzem, hogy kettesben is tölthetnénk azt az időt, akkor én vagyok a sz@r, meg mit b@szogatom..meg hogy nekem semmi nem jó.

Ilyen nagy probléma ha én szeretném a házasságunkat is ápolni? Se szülinap, se évfordulót nem tartottunk, se egy romantikus vacsora..és nem értem.


2023. jan. 11. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Az nyilvánvaló, hogy a férjed nem szívesen van a társaságodban. Azt kellene végiggondolni, hogy mi vezetett idáig.

Úgy érzi, hogy piszkálod és hogy neked semmi sem jó. Miért érezheti ezt?

2023. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig erre csak a férjed tudhatja a választ. Le kell ülnötök beszélgetni, megbeszélni az igényeiteket. Mondd el, hogy ez nem hiszti, panaszkodás, hanem javítani szeretnél a kapcsolatotokon, mert ahogy most van, az így neked kevés. Meglátjuk, erre mit lép, ha akkor se hajlandó változtatni, akkor neked kell elgondolkodnod, hogy szeretnéd-e ezt így folyatni vele.
2023. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed meg? Nem megemlíteni kell, hanem leültetni és elbeszélgetni. Mi nem tudhatjuk, hogy mi van a fejében.
2023. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy nem érted, csak nem akarsz szembenézni vele. Egyszerűen nem szeret már. A felesége vagy aki neveli a gyerekét meg mossa a gatyáját és ennyi. A szerelem, szeretet elmúlt már, és a kedves stílusából ítélve túl sok tisztelettel sincs irántad. Sajnálom.
2023. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Megy tönkre a kapcsolat, nálunk is ez van.
2023. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Szèp kis fèrj, mondhatom...Ha van, aki a kicsire vigyázzon repesnie kène az örömtől, hogy vègre veled is mehet ide-oda. Mi már 1 èves korában voltunk moziban, ètteremben, elszöktünk pár òrára. Mai napig járunk nèlküle is nèha, hisz a nagyinál nagyon jòl megvan, mièrt ne mennènk? Egy igazi p*cs a fèrjed, a kani bulira megvan az esze. Èn lepasszolnám a gyereket ez esetben, s mennèk csajos bulizni, nem èrdekelne mit gondol. Elgondolkodnèk a váláson is, ha nem változna a hozzáállása...
2023. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Megunta a családosdit.
2023. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell azért doktori.

Azzal nem töltök időt, akivel nem akarok. Azért nem akarok mert nem kedvelem a társaságát.

Menj el te us a barátnőiddel, éldegéltek így egymás mellett egy darabig, aztán elválltok. Ez a köztes időszak arra való hogy Te most kezd el elrendezni a dolgaidat, ha nincs anyagi háttér akkor narha gyorsan kezdj el spórolbi, menj vissza dolgizni!

2023. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a válsz ha azt mondod, gyerek mamánán menjünk moziba?
2023. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha szívesebben van a haverokkal mint a családjával akkor ott már régen baj van. Akart egyáltalán gyereket? Mennyi időt tölt vele ha veled nem is foglalkozik?

A férjemet még 4 év után is úgy kell rugdosni hogy elmenjen pecázni legalább...

De gondolom arra jó vagy hogy főzz moss takarítson rá

2023. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!