Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a ferjem kettesben elmenni valahova velem?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 2 éves kislányunk és 1-1 napra a mamánál van (soha nem alszik ott). Ennek ellenére, hogy már kettesben is ki tudnánk végre mozdulni már 1 éve nem voltunk sehol..egy kezemen meg tudom számolni, hogy hármasban is mennyit voltunk.

Férjemnek a drága haverjaira viszont mindig van ideje..minden hónapban 1-1 napra elmegy velük "kanbulizni"...ha meg megjegyzem, hogy kettesben is tölthetnénk azt az időt, akkor én vagyok a sz@r, meg mit b@szogatom..meg hogy nekem semmi nem jó.

Ilyen nagy probléma ha én szeretném a házasságunkat is ápolni? Se szülinap, se évfordulót nem tartottunk, se egy romantikus vacsora..és nem értem.


2023. jan. 11. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég egyértelmű, nem vagy annyira fontos már, hogy strapálja magát.
2023. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek (és a vele egybecsengő választ adóknak) teljesen igazuk van.


Én azt is el tudom képzelni, hogy azokon a kanbulikon nemcsak férfiak vannak....


Intim a kérdés, de nem véletlenül teszem fel: szexuális életetek milyen?

2023. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha a szex jó és rendszeres, attól még mehet félre a pasi.

Láttam már ilyet


Hazaérek legyen rend meg koszt, az asszony tegye szét a lábát amikor csak kedvem szottyan! De ettől még félre mást is tartok ez utóbbira es neki udvarlok is hozzá

2023. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amikor megvettük a családi házat és elkezdtük újítani, azóta van ez, hogy nem mozdulunk ki sehova. De már lassan 3 hónapja nem újítunk a házon semmit. Eddig az volt a kifogás, hogy dolgozni kell a házon, meg a pénz másra kell.

Nagyon szerett volna gyereket, sőt most is szeretne egy másodikat. Szexuális életünk a felújítás alatt visszaesett, de most a heti 3-4 alkalom megvan.

Azt is észrevettem, hogy a szülés után (+30kg) nagyon visszaesett az ölelések és puszik száma..szinte egész nap nincs semmi. Foglalkozik a gyerekkel is, de nagyon sokat bújja a telefont és csak görgeti, olvassa a cikkeket. Megkértem hogy ne a gyerek mellett csinálja és ez is baj volt. Mindent amit mondok vagy kérek azt támadásnak, b@szogatásnak veszi.

2023. jan. 11. 18:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nagyon rátok unt.

Egyébként meg a kifogott halat már nem kell etetni.

Kaja van kvártély van, szex van. Nem érez késztetést hogy tegyen érte, mert minden afott

2023. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
adott
2023. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálunk ez volt, hogy mindent amit mondtam támadásnak, baszogatásnak vette, akkor volt valakije.
2023. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha plusz 30 kilót híztál, akkor lehet nem vonzódik hozzád már annyira, mint szülés előtt. Ez sajnos nem kevés hízás. Vannak emberek, akiket ez nagyon zavar.
2023. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%
18-as, a vonzódás hiánya nem ok arra, hogy ne töltsenek időt HÁRMASBAN se! Plusz írta a kérdező, hogy heti 3-4x szexelnek.
2023. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!