Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi mint Edward Cullen?

Figyelt kérdés
nem kell h vámpír legyen, csak az érzései.
2008. dec. 26. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Edward nem mindennapi pasi. Én imádom nagyon, és az a helyzet h sok szempontból hasonlit a fiúmra [csibészes mosoly,stb]. De ilyen kinézetű [ennyire tökéletes] nem hiszem, h van. Bár az én szememben az én fiúm tökéletes :) szóval ha megtalálod az igazit, akkor a pasid biztosan 1000x jobb lesz, mint Edward Cullen ;)
2008. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Már vagy ketten is azt írtátok, hogy van ilyen pasi, csak visszautasított, nem lehet a tied stb. Ez most komoly? Tényleg van hozzá fogható??? Ha egy csepp könyörület is van bennetek... infókat akarok... nem hiszem el... de szeretnék hinni :(((
2009. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
isteneeeeeeem(L) egy hete megtaláltam az én Edward Cullenemet(L)!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 15. 21:05
 14/21 anonim válasza:
Én is de van barátnője... Az benne az idegesítő hogy ha az én fiúm lenne össze tenném 2 kezem ő meg másokkal flörtöl...
2009. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem, hogy igazatok van!!

Én még életembe nem találkoztam olyan fiúval, aki udvarias, érzelmes, kedves, bájos, teljes mértékben szerelmes, nagyon jól néz ki ez így mind egybe és még az is, hogy inkább szinte halálra gyötri magát csak azért, hogy a lánnyal legyen...

Ha van ilyen férfi... Lécci Szóljatok!:D

2009. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem mondjátok komolyan, hogy egy szerepbe zúgtatok bele!!!!! ha ez vigasztal, Robert Pattinson az életben teljesen másmilyen... de szerintem az ilyen ember nagyon izgalmas, mivel visszahúzódó, nehéz őt megfejteni, szerintem ezért jön be nektek ez a karakter... de ha rám hallgattok, ne Edward Culleneket keressetek az utcán és ne ezt a képet próbáljátok "rávetíteni" egy srácra sem...
2009. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt helyes barátom, aki okos volt, kedves, udvarias, mindennél jobban szeretett, DE anyuci pici fia volt, aki mindent megtett helyette, és így néha úgy éreztem, hogy én vagyok az Ő pasija.


Szerintem ilyen tökéletes pasi nem létezik. Okos, érzékeny, zenél, művelt, zongoradarabokat ír, úgy néz ki, mint egy félisten, másokat maga elé helyez, tökéletes uriember, és fontosabb neki a szerelme, mint Önmaga? szerintem ilyen pasi nem létezik, már csak azért is, mert az ember önző. :(

Nekem a könyv és a film óta nem is kell senki.

2009. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
HA öszinte akarok lenni, akkor inkébb Robert Pattinson. a mindenből viccetcsinálok stílusával együtt (L) :)
2009. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de akikről írtatok pasikat, hogy egy isten és olyan mint Edward stb stb stb.. csak elutasított nem kellettél neki.. Na akkor már itt a probléma Edward ilyet sose csinálna. :D

Hmm és most azt hiszem mindenki nagyon féltékeny lesz rám!

1 héttel ezelött utaztam a villamoson és beült velem szembe 1 csávó.. Kapaszkodjatok! Teljesen ugyan úgy nézett ki mint Edward!!! Még az arccsontja is ugyan olyan volt, frissen borotválkozott és olyan finom volt a bőre legszívesebben megsimiztem volna. :D És a haja ugyan úgy volt beállítva mint Edwardnak a filmbe. Áhh majdnem elájultam.. Éss éss elmosolyodott szerintem azon, h majdnem kiestem a székből.. Hát akkor abban a pillanatban amikor elkezdett mosolyogni rögtön az a bizonyos "féloldalas mosoly" ugrott be. Egész végig azon gondolkodtam, h megkérem had fényképezzem le.. De mégse tettem meg.. Amióta őt megláttam már van bennem remény, h tényleg létezik egy olyan férfi mint Edward.

Mondjuk nekem jobban bejönne Edward külső és Robert belső! ;)

2009. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok, énis rá**sztam. Mióta olvastam, nekem sem kell senki, mindenkiben csak őt keresem. De ha nincs ilyen pasi, de mi őt akarjuk, akkor ' mindenki szarul van, mert vagy keresi azt a nemlétező valamit, vagy azt hiszi, hogy kevesebbel kell beérnie' ugye?!
2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!