Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon úgy tűnt hogy csak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon úgy tűnt hogy csak le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
van 1 lány már 1 éve beszélünk és én most megszakítottam vele a kapcsolatot már 1 ideje. mindig mondom neki hogy találkozzunk de ö állítólag sosem ér rá. úgy gondoltam hogy többet nem teszem magam és abbahagyom mert nincs értelme. de nekem nem csak arra kellett volna.
2010. okt. 3. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, ebből nem tünik annak, hogy csak leakartál vele feküdni.
2010. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

semmi olyanra nem utaltam hogy csak arra kell nekem. nem tudom még mit kéne írnom:/

Ym

2010. okt. 3. 01:14
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából az érdekelne hogy ha már nem küzdök 1 lányért ha úgy látom hogy nincs értelme akkor neki úgy tűnik hogy csak azért kellett?
2010. okt. 3. 01:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán

lehet hogy már nem érdekelted vagy nem akart veled találkozni. Ha meg utána nem keresett akk meg főleg. Inkább örülj neki és ne törd a fejed hülyeségeken

2010. okt. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt az álszent kérdést.Akkor most bólogatunk,hogy igen,jól tetted.Mindenki ezt tette volna.Kivéve az idiótákat.
2010. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

miért álszent a kérdés? én nem vagyok idióta azért is hagytam ott ha meg a lány félreértette akkor nagyon tudom sajnálni. igazából akkor sem csináltam volna semmit ha félre érthető lett volna mert nem köt/kötött össze minket semmi.

csak érdekelt hogy ilyenkor lehetséges-e.

2010. okt. 3. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Tesó egy kalapban járunk!


Sose volt "netLoves-) barátnöm de egyszer gondolom ki probálom felvett msn re és olyanokat irt stb mondom kamera? mikrofon? nincs... myvip?? nincs .. iwiw? nincs... facebook?? nincs. küldj egy képet küld egy képet aminek a neve"lkflkfhlgkjhdlléd223" tipikuis myvip lementett kép.. okéé küld még egyet.. amin egy TELJESEN Más csaj volt.. ._."... utana egy harmadikat omg.. azis más volt.. mondom tali?.. elkezdi igen köki 202E megálo 3óra 4hétig csinálta ezt valami kifogása mindig volt egy büdös szaros lehuzos kamus K betüs csaj volt.. SZARD LE TESó!! ha nem jönel a talira MEGSE ÉRDEMEL TÉGED!!

2010. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

vannak a közelben sokkal jobb csajok is. most élvezem a szabadságom XD:P

amugy már 1X találkoztam vele lehet hogy én b*sztam el a dolgot bár kétlem:) nem vagyok tökéletes de szerintem nem rontottam semmit.

tegnap 17:49 sajnálom a dolgot ez a netes világ:S

2010. okt. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!