Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nehezen nyílik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nehezen nyílik meg előttem. Változni fog ez?

Figyelt kérdés

Kettesben nem lehet vele annyira elbeszélgetni mint amikor.Lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon nagyon szeretem és imádok minden együtt töltött percet vele. Nem nagyon járunk sehova,nem voltak még nagyon közös programok,max 1-2 szer.Lehet hogy az kellene sokkal több,mert felfobja a napunkat és egyből témák is jönnek. Sokat vagyunk nálam,a szüleimet is megismerte már. Az együtt töltött időnk legnagyobb részében fekszünk az ágyban kettesben,csókolózunk,ölelkezünk sokat,petringelül,kézzel kielégítjük egymást.Amikor összejöttünk elmondta hogy ő visszahúzódó típus és annyira nem beszédes. Viszont pl anyámmal nagyon szépen el tud beszélgetni és nevetgélni.Apámmal már pl nem annyira. A barátnőivel szintén jókat elbeszélgetnek. Ezt meg is említettem neki hogy hogy hogy velem nem tud úgy beszélni,az volt a válasza hogy az más mert ők nők. Lehet hogy van benne valami. Én sem vagyok annyira beszédes és őszintén volt már pár kínos csend. Ő azt mondta őt nem zavarja ha csendben ülünk. Engem sem zavar ,viszont nagyon nagyon jól esne jókat elbeszélgetni vele. Ő a mindenem,elfogadom így is de szerintem úgyis kialakul ez később majd.


Gyorsan írtam bocs a hibákért


2023. jan. 17. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Változhat természetesen.

Meg kell, hogy teljesen bízzon benned és eltudja engedni magát, de mivel zárkózott nem fog megállás nélkül kotyogni.

Az biztos, hogy petting, csókok helyett inkább a beszélgetésre kellene összpontosítani.

Nem mondom, hogy a szexuálitas nem fontos, mert az, de nem fog adni lehetőséget adni arra, hogy jobban megismerjetek egymást.

Őszintén szólva eléggé paradox viselkedés tőle, mert ha egyszer óvatosabb, csendesebb a férfiakkal alapból akkor hogy-hogy a szexi dolgok nem okoznak gondot számára.

Nem ismer igazán, de oké?

Furcsa magatartás.

2023. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

"lassan KÉT hónapja vagyunk eggyütt,,,,ő a mindenem"...


Az...

2023. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélgetni. Azt mondja neki minden jó és jól érzi magát velem , ez látszódik is rajta. Nekem is jó ,de sokkal jobban feldobná a kapcsolatot egy szép beszélgetés. Persze a kapcsolatunkról mindog tudunk beszélni
2023. jan. 17. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de ez érdekes nagyon.

A kapcsolatról beszeltek, hogy jó meg szép, de az időjárásról, munkáról, hobbikrol, vagy bármilyen más témáról nem?

Akkor ez a "kapcsolat" nem ér semmit.

Ilyen nincs, hogy csak leng, lóg, mert "szerelmes" de nem akar beszélgetni és te viszont hiányolsz alapvető fontosságú kommunikációt.

2023. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"Az együtt töltött időnk legnagyobb részében fekszünk az ágyban kettesben,csókolózunk,ölelkezünk sokat,petringelül,kézzel kielégítjük egymást"

A kapcsolat a jelenlegi szintjén csak a testi örömök kielégítése körül forog.

Ahogy írtad, ha csinálnátok programokat, akkor lenne miről beszélni. Az időt úgy eltölteni, hogy más féle tartalommal is meg teljen, ne csak azzal, hogy fekszetek és egymást stimuláljátok...

Igen, a párkapcsolatnak része a szexualitás, de nem csak abból áll.

Meg valljuk be őszintén, ha mindig nálatok vagytok, pettingelés közbe mit beszélgessen??

Ezért kellenek programok, különböző helyzetek, hogy jobban megismerjétek egymást, ki hogyan viselkedik.

2023. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Van aki beszédes van aki nem...

Ha az kell keress olyat.

2023. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha kerdezel tole dolgokat, valaszol rendesen, kifejtve, vagy csak toszavakban?
2023. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ezt meg is említettem neki hogy hogy hogy velem nem tud úgy beszélni,az volt a válasza hogy az más mert ők nők. Lehet hogy van benne valami."


Nincs benne semmi azon kívül, hogy vagy kevés pasija volt előtted, otthon az apja nem törődött vele, vagy "feminista" fajta ember, aki a férfiakkal képtelen normális kommunikációra.


"Nem nagyon járunk sehova,nem voltak még nagyon közös programok,max 1-2 szer."


Ha jártok is, akkor sem fogja magát fuh de jól érezni, vagy egyáltalán nem, mert introvertrált vagy nincsenek (bőven még hobbijai sem).


" Az együtt töltött időnk legnagyobb részében fekszünk az ágyban kettesben,csókolózunk,ölelkezünk sokat,petringelül,kézzel kielégítjük egymást."


Nem bízik benned, ezért nincs szex sem.

És így (jelenleg) elégedett az életével.


Neki elég lesz, ha megnyomod és otthon ül némán. Ennyi.

2023. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az apja elhagyta már amikor megszületett. Az anyja mellett nőtt fel
2023. jan. 17. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Látod... Van indoka arra miért a nőkkel jön ki.
2023. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!