Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nehezen nyílik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nehezen nyílik meg előttem. Változni fog ez?

Figyelt kérdés

Kettesben nem lehet vele annyira elbeszélgetni mint amikor.Lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon nagyon szeretem és imádok minden együtt töltött percet vele. Nem nagyon járunk sehova,nem voltak még nagyon közös programok,max 1-2 szer.Lehet hogy az kellene sokkal több,mert felfobja a napunkat és egyből témák is jönnek. Sokat vagyunk nálam,a szüleimet is megismerte már. Az együtt töltött időnk legnagyobb részében fekszünk az ágyban kettesben,csókolózunk,ölelkezünk sokat,petringelül,kézzel kielégítjük egymást.Amikor összejöttünk elmondta hogy ő visszahúzódó típus és annyira nem beszédes. Viszont pl anyámmal nagyon szépen el tud beszélgetni és nevetgélni.Apámmal már pl nem annyira. A barátnőivel szintén jókat elbeszélgetnek. Ezt meg is említettem neki hogy hogy hogy velem nem tud úgy beszélni,az volt a válasza hogy az más mert ők nők. Lehet hogy van benne valami. Én sem vagyok annyira beszédes és őszintén volt már pár kínos csend. Ő azt mondta őt nem zavarja ha csendben ülünk. Engem sem zavar ,viszont nagyon nagyon jól esne jókat elbeszélgetni vele. Ő a mindenem,elfogadom így is de szerintem úgyis kialakul ez később majd.


Gyorsan írtam bocs a hibákért


2023. jan. 17. 08:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként te kiteheted még a lelked is, ha nála bajok vannak fejben, akkor hiába minden...
2023. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!