Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk? Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mi a véleményetek egy ilyen lányról, barátnőről? Vagy nekem kéne változnom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt.

Beleszerettem, ahogy először megláttam.

Amikor összejöttünk sok sok időt töltöttünk együtt, mindig szexeltünk ha lehetőségünk adódott. Nagyon jól éreztük magunkat. A kapcsolatunk mindig csak felfelé ívelt kb januárig, onnan viszont egyre csak esik vissza sajnos.

Volt párszor, hogy találkoztam a volt lány osztálytársaimmal, egyikkel elmentünk enni, de barátnőm mindig csak féltékenykedett, már az utobbi időben megszokta.

Ő viszont sose megy, ment buliba, inkább velem töltötte azokat az estéket. Én meg kérdőre vontam miért nem megy? Azt mondta nincs kedve, inkább velem van.

Ha mentem kerti partiba a munkatársaimmal mindig megkérdezte kik lesznek ott.

Mostanában egyre eltávolodtunk egymástól. Ő heti 1-2 alkalommal eljön hozzám (még szüleimnél lakom) itt alszik, ha hétvégén jött segített. Én általában hétvégén mentem hozzá, én is segítettem ha valami munka volt. Mostanában csak egy estére megyek és reggel jövök is haza mert anyukámnak segíteni kell a házi munkában. Kérdeztem a barátnőmet, hogy miért van az hogy egyre kevesebbet van nálunk és azt mondta, hogy mert én is keveset vagyok nála, és ezt az indokot ő is felhozhatja ha már én felhozom. Igaz, hogy náluk is sok dolog van.

Ha itt van általában 10-10:30kor jutok az ágyba. Ilyenkor már nincs kedve lefeküdni velem, azt mondja fáradt már hozzá.

Párszor kezdeményezett már beszélgetést a kapcsolatunkról, mondta elhanyagoltnak érzi magát. Igyekszem neki jot tenni, de itthon ha segítenem kell akkor az az első.

Nem tudom most nekem vagy neki van "igaza"? Kezdek ugy érezni, hogy nem sokáig bírja már ezt a kapcsolatszerű dolgot.

Én 23/f, barátnőm 20/n


2019. máj. 28. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Kb ugy vagytok mint a tinik.:D mar bocs. Szerintem masra vagytok. Nem tesz egyikotok sem a kapcsolatert.
2019. máj. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint ő tesz, szerintem meg én.
2019. máj. 28. 01:30
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Detto olyan exem volt,mint most te. Én szakítottam vele,jobb lett tőle az életem.

Nézd,amit te a kapcsolatban teszel:


-eljársz a haverokkal,mikor több időt tölthetnél a lánnyal

-otthoni segítség a legelső,nem az,hogy találkozz a pároddal

-lerövidíted a találka időt,ezzel is őt mellőzve

-késő estig húzod a szex kezdését,és csodálkozol,hogy olyankor már a lány fáradt


Minek neked ez a kapcsolat? Csak húzod szegény lány idejét. Lehetősége lenne találni egy olyan fiút,aki nem csak heti 1-2 alkalommal foglalkozik vele.

Valamint igaza van,elhanyagolod.

2019. máj. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Nagyjából a #3-as által írt dolog fordítottja vagyok. Volt egy ugyanilyen exem, mint a lány. Szakítottam, jobb lett tőle az életem.


Amit a lány a kapcsolatba tesz:

- Nem lóg a barátaival, de téged teljesen kisajátítana.

- Olyan kötelező apróságokon is problémázik, ami amúgy alap egy embernél, pl. az otthoni segítségen.

- Ha nem töltöd minden létező idődet vele, akkor hisztizik, hogy lerövidíted a találkákat.

- Este jutsz az ágyba és akkor már nem is vágyik rád a barátnőd, aki elvileg szeret.


Minek neked ez a kapcsolat? Csak húzza szegény lány az időd. Ő találhatna egy betegesen kapcsolatfüggő srácot, akinek élete nincs. Te találhatnál egy normális barátnőt, aki felfogja, hogy az embernek néha dolga van és nem csak rózsaszín felhőcskékből áll a világ, ahol 0/24-ben együtt vannak a párok. Szóval, találhatnál egy értelmes, felnőtt nőt.

2019. máj. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Lépj mielőbb. Nem látszik, de az ilyen nagyon mérgező személyiség.

Le leszek pontozva, de ha túl sokiág maradsz ebben a helyzetben ki fog zsigerelni lelkileg.

A lány kapcsolatfüggő, betegesen féltékeny, de ennek ellenére veled szemben fene nagy egoja és büszkesége van. Ő is építi le magában veled szemben a dolgokat. Látszólag a szex, a kevesebb együtt töltött idő, de valójában egyre kevésbé tekint férfinak, sokkal inkább papucsnak. Így elveszik az a fajta vonzalom, amit egy férfi felé érez. Ha sokáig kínlódtok, akkor majd azt veszed észre, hogy szeretőt tart hosszabb-rövidebb ideje és akkor rak majd ki nagyon aljas módon, amikor már teljesen biztosnak érzi az újat.

2019. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Kövezzetek meg, de szerintem a lány igazán jól reagál. A kérdező simán meghívhatja a kerti partira vagy akárhova mert szerintem nem illetlenség a párodat bemutatni a munkatársaidnak ha jó a kapcsolatod velük és egy komoly párkapcsolatról beszélünk.

És amikor a lánynak rosszul esett valami akkor elmondta a kérdezőnek. Illetve ha ő olyan tipus hogy eddig se ment bulikba akkor ne most várdd el tőle. Miből vonná ki az időt hogy találkozzon veled, ha nem a barátaira szánt időből.

Most a kérdés az hogy azért ível lefelé mert neked valahogy több dolgod lett és fontosabb lett a barinőzés meg haverozás vagy a barátnőddel történt ez. Ha a barnátnőd úgy ismert meg téged hogy kapcsolatban x időd lesz rá akkor ezen változtatni olyan dolog ami jogosan zavarja

2019. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Heti 5 napot dolgozom, viszek haza is munkát, igaz, és mondta hogy szeretné ha több időt töltenék vele. Azt teljesen megérti, hogy mindenkinek kell egy kis nyugi egyedül, de szerinte ez már sok.

Sajnálom de nekem igy van a fontosság.

2019. máj. 28. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy nem igazán passzoltok össze. Neked egy függetlenebb lány kellene, aki feltalálja magát nélküled. Neki meg egy olyan srác, akivel sülve-főve együtt lehet. Te egyre jobban menekülsz, mert úgy érzed, hogy megfojt, ő egyre jobban tapad, mert úgy érzi hanyagolod. Meg kellene törni az ördögi kört.

Egyébként egyik típus sem rosszabb a másiknál, egyéni preferencia kérdése az egész.


Nekem a leírásból a közös programok hiányoznak. Ennél egészségesebb párkapcsolatban sem fenntartható hosszútávon a nálad-vagy-nálam.


Innentől kezdve viszont te döntésed, hogy megpróbálod-e helyre rázni a kapcsolatotokat (azért több, mint egy évig jól működött, nemde?) vagy keresel mást.

2019. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én meg kérdőre vontam miért nem megy? Azt mondta nincs kedve, inkább velem van."


Jobban igényli az együtt töltött időt, mint te. Fölösleges azon veszekedni, hogy kinek van igaza.

Egyszerűen nem illetek össze, nem tudjátok egyeztetni az igényeiteket.


Na meg nem mindenki szeret bulizni. Ha ő magától nem akar buliba menni, akkor hiába noszogatod.

2019. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy menekülnék. Csak így van beosztva az időm. Lehet tényleg keveset vagyok vele, eleinte mindig próbáltunk minél több időt együtt tölteni, de most már ő se jön olyan sokszor hozzám.
2019. máj. 28. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!