Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

( Csak akkor válaszoljatok, ha van türelmetek végig olvasni, hosszú lesz )


Ma délután olyan dolog történt köztünk amiből rá eszméltem hogy mennyire nem érdeklem őt.


Moziba mentünk mert meg lett az beszélve hogy kora délután még nincsenek annyira sokan, ( tömeg iszonyos vagyok, ha sok ember vesz engem körbe ugy érzem körbe vesznek a falak, és alig kapok levegőt, és szorongok ingerlékeny vagyok, és azt érzem egyre kevesebb. és kevesebb a levegő és szédülök minden bajom van) láttam egy iskolás csoportot, bátorságot vettem magamon hogy meg kérdezzem a tanárjukat hogy melyik filmre mennek, mert ha ugyan arra mennek amire a párommal készülünk akkor feleslegesen veszünk jegyet ugyse bírnék be ülni oda. Mondták az Avatárra okés kicsit meg könnyebültem, mert mi a Megan-t akartuk meg nézni. Vissza mentem a sorban álló páromhoz, hogy szóljak neki, hogy ők az Avatárra mennek. ( Mivel ő nem, mozdult hogy meg kérdezzen onnan egy embert én szedtem össze bátorságot hogy meg kérdezzem mire mennek.)


Állt elöttünk egy korunkbeli nő olyan 30-35év körüli szemüves, és a páromat nézve mosolyogva mondta hogy hű ő is arra gondolta hogy ők mit akarnak meg nézni, a párom meg mondta nekem most nézi a telefonján hogy hányan leszünk a moziban a nő, erre azt mondta a páromra nézve mosolyogva neki is pont ez jutott eszébe hogy meg nézze arra a filmre amire ő megy arra hányan mennek, utána is szemben állt velünk és feszt a páromat nézte, majd ő következett a sorban ( mert elöttünk állt) és mikor oda adták neki a jegyet jött a párja akivel már nem mosolyogva beszélt azt mondta neki a pasi hogy hű jó sokan vannak itt, erre azzal jött flegmán a nő hogy igen nem viccből jött korán jegyet venni, na mire vársz menjünk.


És az fájt, hogy a párom nem szólt rá a nőre hogy ő hozzám beszélt, és nem a másik nőhöz, és hogy nem szólt rá hogy ez egy magán beszélgetés ne vonja már bele magát, vagy bármi amivel kinyilvánította volna azt felé, hogy be zavar nálunk.


És azzal jött azért nem tette mert alapvetően kedves ember nem akarta őt meg bántani. Hát de ezzel meg engem bántott meg, én éreztem magam ott feleslegesnek hogy zavaró 3dik vagyok, vagy hogy minek vagyok ott mi keresni valóm van ott, mert ők könnyedén el cseverésznek mintha ezer éve ismernék egymást vagy nem tudom, de nagyon feleslegesnek éreztem magam.


Ha a nőnek nem jelent volna meg a párja hirtelen ott hagytam volna őket ismerkedni hogy jó befejeztem azt érzem teher vagyok ismerkedjetek én megyek nem zavarok tovább. És az is gázos volt hogy a páromra mosolygott de a saját párjával nagyon flegmán beszélt mert ez azt jelenti azért volt nyitott a párom felé, mert szar az ő kapcsolata és bármikor bárkiért kilépne abból.


És a párommal össze vesztem, hogy így nincs kedvem a filmhez oda adom a pénzt de nem megyek menjen bárki mással, mert így nem tudnék oda figyelni, és arra koncentrálni nagyon meg bántott ezzel a viselkedésével hogy könnyedén kettönk közé volt engedve egy idegen 3dik személy és semmenyire nem nézett engem hogy én hogy érzem magam mit gondolok érzek.


Hanem csak azt vitte őt nem zavarta, és nem akarta őt meg bántani de ezzel engem bántott meg, mert ugy éreztem nem vagyok fontos, hogy éreztesse mással hogy közénk furakodott, és így milyen közös élményünk legyen ha azt láttam bármikor bárkit, közénk enged csak mert őt nem zavarja és kedves akar lenni bárkivel.


Utánna meg csak tetőzte a bajt, mert azzal jött hogy akkor majd el mondja mindenkinek hogy én látok mindent rosszul, mert nincs abban semmi se amit ő tett velem van a baj és nem vele.


Majd amikor azt láttam mindent el bagatelizál és engem állít be rossznak ugy hogy nem a TELJES VERZIÓT hanem csak a negyed VERZIÓT adja elő, hogy az a bajom hogy hozzá szólt egy nő, és nincs abban semmi, akkor dühömbe pofon vágtam a plázában, majd vissza ütött.


(Mert hogy én ne merjek rá kezet emelni) Ezután kitört belőlem a sírás majd vissza folytottam mert dühös lettem hogy fújja ugyan azt hogy nincs abban semmi se ami történt cimmel.


Mondtam neki, hogy ma nem akarok vele aludni ne jöljön haza, ezek után aludjon panzióba vagy ahol akar, de nem fogom el tűrni és hallgatni ahogyan lelkileg kínozz azzal, hogy el bagatelizál mindent, és NEGYED igazságot mondd a TELJES IGAZSÁG helyett.


Erre azzal jött hogy a lépcsőházban fog aludni mert nem add ki panzióra pénzt. Erre kérdeztem hogy mért talán nincs rá pénze hiszen már nem albérletben lakik, mondta de van de nem pocsékol olyanra. Hát jó ha arra vár hogy meg sajnálom és be engedem hogy aludjon itt várhatja, mert elegem van abból hogy soha nem törödik azzal hogy én mit érzek, vagy velem mi van vagy én miken megyek át, csak azt nézi hogy ő és ő.



2023. jan. 18. 23:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
11%

#28-as vagyok nézd meg amit ajánlottam pont ide illő, és azután rá jössz ennek a pasinak nem kellesz, nem tudom minek van veled, de nem szeret téged!

Mert semmibe nem tartott volna oda szólnia annak a nőnek hogy, ne haragudj de mi beszélgetünk, és ne szólj már ebbe bele.

Komolyabb dolgokba meg ne is számíts olyan pasitól aki ennyit se tesz meg te érted! Késöbb ennél csak még rosszabb lesz, ha így hidegen hagyja az érzéseid!


Fogadj meg egy tanácsot, és szüntesd meg vele minden kapcsolatot, mert csak mérgezni fogja az életedet.

Az ilyen férfiak sose lesznek egy nővel, rendesek örülhetsz amíg nem lesz sőrhasa és majd büfögve el lesz magának és téged fog mindenért majd hibáztatni mint az én volt párom tette, 6évig voltam egy bunkó sőrhasú pasi mellett és amikor teljesen kiszivott lelkileg akkor vettem magamon erőt és tettem ki végleg a francba.


Te ne várj addig amig évek telnek el, így oda lesz a fiatalságod és közben sose leszel boldog!


Ha normális életet akarsz akkor dobd ki ezt a pasit aki téged semmibe nézz!

2023. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

31-es Próbálok kiszeretni belőle, mert már régóta boldogtalan vagyok vele, és nem érdekli mi van velem, mindig neki áll feljebb örökösen.

És nem lehet vele soha semmit se meg beszélni, mert be állítja magát egy mártírnak és csak ugyan azt fújja mint egy papagáj, és ezzel tud fel boszantani, amikor egy beragadt lemez lejátszott játszik.

2023. jan. 19. 01:16
 23/63 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező lábalj ki ebből a kapcsolatból, mert csak emészted magad, és ha ez nem az első esett hogy nem tett meg érted apróságokat, akkor meg enged el, ezt a fiút, nem vagytok egymáshoz valók és kész.


Hid el, ha majd olyannal hozz téged össze a sors, elfelejted ezt az oldalt, és nem fogsz ilyenek miatt pityeregni.


Mert egy férfi ha szerelmes tud a szeretet nőért igen sok hülyeséget elkövetni és már a mozdulataiból meg érzi ha valami emészti őt, vagy valami baja van, ez a férfi nem szeret téged. Én az utolsó páromnak szinte a csillagokat is le hoztam az égről, és nem érdekelt mit kell érte meg tennem csak hogy mosolyogni lássam. Ha ő boldog volt én is, ha ő szomorú volt akkor próbáltam a kedvére tenni és bármire hajlandó voltam hogy fel viditsam. És nem mentem volna el, a fölött hogy ő frusztrálva ott áll mellettem és azt lássam, zavarja hogy ránk akaszkodik egy másik nő.


Ne veszitsd el, a hitedet, majd rád talál olyan aki tényleg figyelni fog rád és eszedbe se jut, arra gondolni hogy felesleges vagy bárhol is, csak ne maradj ebben a kapcsolatban mert fel emészt téged.

2023. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az egyik kommentelővel, szerintem is bőven túl van reagálva, tipikus ha nincs probléma, majd generálok esete. Dehogy még pofozkodni is képes voltál, hát az nagyon gáz viselkedés! Én ott helyben otthagytalak volna, mondom ezt nőként. Már az is nonszensz, hogy ekkora hisztit csaptál azon, hogy egy nő hozzá mert szólni a párodhoz. Mintha valami emberiség ellen bűnt követett volna el, holott ő beszélt hozzád tovább és nem a nővel foglalkozott. Bár az is magas miért kell problémázni azon, ha egy ellenkező nemű akár csak ránéz a barátodra, mert ez a viselkedés után én azt is simán kinézem belőled, hogy már azért menne hiszti, ha egy másik nő “úgy” nézne rá. Az is az ő hibája lenne kb.
2023. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
14%

#33-mas ennek a nagy monolognak ez a lényege?

Szerintem akkor súlyos önbizalom hiánya lehet a kérdezőnek és erősen magas kisebbségi komplexusa van, a tömeg iszonya mellett amit írt.


De ezzel a pasival akkor se paszoltok össze mert nem tudtok meg beszélni egy ilyen minden napi témát se, anélkül hogy balhé legyen belőle, akkor csak kikészítitek egymást. Ha nem tudtok ki egyezni semmiben sem, ne menjetek egymás agyára ne maradjatok együtt. Ti nagyon nem illetek egymáshoz.


A párodnak meg kéne addnia a kellő önbizalmat neked, hogy ne érezd kevés vagy bárhol, és a tömeg iszonyodat pedig kezelhetné jobban is, mert tudnia kéne hogyan nyugtasson meg téged amikor nem érzed magad komfortossan.


Én nem tudom kezelni a szorongásos embereket de nem is jövök össze velük, de aki ezt válalva össze jön, akkor meg tanulhatná kezelni, mert utána vállalja érte a felelőséget, ne hadja cserben a bajban.


Egy társnak nem csak a jobban kell, a másik mellett lennie, hanem akkor is ott kellene fognia a kezét ha bajban van, és ha tudja rólad hogy sok próblémád van, minek hadja hogy fel pörgesd magad egy csoporton?

Egy ilyen emberre nem igen számíthatsz késöbbiekben, és ez nem szeretet amit irántad érezz mert fentebb egy ember le írta nagyon szépen, milyen ha szeretnek, és ha abban lennél ez veled meg se történik.


Én inkább azon gondolkodnék a helyedben kérdező hogy jutottál ide, hogy nem vetted észre a párodat a te próblémáid nem érdeklik. Ez messze nem szeretet.


A kapcsolatod sok helyről vérzik úgy vettem ki az egészből.

2023. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
88%

Én végig rágtam magam az egészen, szerintem itt nem csak a nő miatt volt baja a kérdezőnek, hanem sokkal több minden lehet a háttérben.

Ahol egy ilyen ügy, ide fajul ott pattanásig feszülhet minden, és lehet az már csak az utolsó csepp lehetett a pohárban.


Ha nem vagy vele boldog, és nem tudja elérni, hogy jól érezd magad mellette, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból.

2023. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hány évesek vagytok, de ez nem a tini kategoriába kellett volna irni?


Kérdező, ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, mert már egy ilyen szituból is ez lesz, akkor szüntesd meg vele a kapcsolatot.

Nem fecöl beléd energiát, mert nem számítasz neki annyit hogy bármit is tegyen érted. Legyél kemény, mert a kérdésedből kivéve te nagyon pipogya lehetsz ha bárki maga alá gyűr mert félsz mindenkitől, akkor ne csodálkozz ha lábtőrlőnek használnak, ha nem mersz tenni senkivel semmit se, akkor egész életedben csak szapulnak majd.


Ha meg a palid tudja milyen nyavalyáid vannak, és mégse tudja kezelni, akkor nagyon nem érdekled. A tömeg iszony még nem is akkora nagy betegség vannak sokkal rosszabbak is ennél.

2023. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
94%

Minek vagytok együtt?

Ha ilyen dolgokban sem tudtok kiegyezni akkor szakítsatok mert a végén egymás agyára fogtok menni.

2023. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
88%

#36 jól látod hogy több sebből vérzik de ezeket a sebeket nem én (a párja) generálom hanem ő, mindenben azt látja hogy majd elhagyom, átverem, kihasználni fogom csak mert nem elég jó Nekem. Önbizalmat adni pedig lehetetlen ha ránézek és azt mondom gyönyörűen néz ki - mert ezt látom - és azt kapom hogy nyalizok csak és gyűlöli a nyalisokat. Ha megölelem és elmondom mennyit jelent ez nekem és azt kapom hogy biztosan minden csajnak ezt mondom...


Nem akartam hogy felpörgesse magát a csoporton, mondtam hogy nem iskolás filmre megyünk és magamhoz húztam hogy ott vagyok, vigyázok rá. Mindenben mellette állok de képtelen bizalmat adni bármiben miközben ha én megadom azt kapom hogy nem is érdekel azért engedem el bárhová például.


Szóval jól látod, van baj. Megértem őt mert sokszor megtörtént az vele amit rólam gondol de a múltból táplálkozik hogy megismétli önmagát a történelem...



#37 lehetetlen elérni mert mindenben azt látja hogy csak átverés, hazugság, nyalizás, színjátszás. Teljesen nyílt lapokkal vagyok előtte kiterítve mégis keresi hogy mikor hagyom el, kivel ismerkedek, kivel csalom meg, miben hazudhatok úgy hogy nincs semmi titkolni valóm vagy akár csak 10 percem amire nem lát rá. (kivéve meló mert nem együtt dolgozunk de ott is bármikor rámkérdezhet...)

2023. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
4%
Hű ezen jót nevettem így hajnalban, de komolyra fordítva ő nem szeret téged, mert akkor meg tudott volna téged nyugtatni, és helyén tudott volna téged kezelni. Ismernie kellett volna téged, és a reakcióidat, habár nem tudom mióta vagytok együtt ha nagyon az elején akkor beszéljétek meg hogy mikor lenne a jó nektek. De ha már jó ideje gyűrítek egymást akkor semmennyire se ismert meg a párod ha ennyire nem tudja mire van szükséged mivel tudna rád hatni hogyan tudna téged le nyugtatni és kezelni a tömeg iszonyodat, vagy hogy miken mehetsz keresztül minden egyes alkalommal ahogy szembenézel a világgal.
2023. jan. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!