Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholistával élni ?

Figyelt kérdés
Mit éltek át ? Mit toleráltok neki ? Meddig engeditek hogy a határokat feszegesse? Én kezdem feladni ….
2023. jan. 20. 23:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Na, viccelni sem lehet... :DDD

De bővebben kellene írnod a dologról, mióta kezdte, mióta tart ott, ami már neked is sok, egyáltalán ki neked, nő vagy férfi vagy, korotok...?

2023. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem kellett volna jönnöd vele.
2023. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mennyit iszik, és milyen rendszerességgel?
2023. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Lelkére kell beszélni, rosszabb esetben meg kell vonni tőle a szexet.
2023. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát a szex megvonás pont nem célravezető dolog. Ilyesmivel büntetni valakit mocskos bántalmazás. Persze a szex megvonása NEM ÖSSZETÉVESZTENDŐ azzal, amikor nem kívánod a szexet, és ezért nemet mondasz, nemet mondani ilyen esetben mindenkinek joga van, de büntetésként használni bántalmazás, csakúgy mind a csönd, stb.
2023. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
Te választottad, minek vagy vele? Idegenektől kérsz engedélyt?
2023. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Erről a témáról a párom tudna részletesen beszámolni.

Annyit tudok segíteni, hogy talán a párodnak is jönni fog egy "szikra", mint nekem, és felhagy ezzel az életmódjával. Ehhez viszont türelem kell, és valóban szeretned, hogy legyen időd ezt kivárni. Nehéz, de azt Te tudod megéri e ezt az időd belefektetni. Ha agresszív, mikor ittas, abban az esetben nem adnék még magamnak sem esélyt. Nekünk szerencsénk volt, mert jómagam mindenkit szerettem olyankor, mikor ittam, mikor nem akkor pedig többet adtam a kapcsolatba, mint egy átlagos ember.

Próbáltunk orvosi segítséget is, de nem vezetett sehová, mer az elhatározás, akarat nem volt meg. Most megvan, és élvezzük, pótoljuk ami kimaradt a kapcsolatunkból az évek során. Szerinte megérte várni, és elviselni.

2023. jan. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem is értem, minek itt a szót szaporítani, bár belátom, nem vagyunk egyformák. Én amint az első jelét meglátnám, hogy a párom alkesz irányba mozdul, egyszer szólnék, hogy nálam ez abszolút nem játszik, ha nem használ, akkor egyből kirakom.

Biztosan nem nézegetném az alkesz fejét meg a sörösüvegeket. Nemhogy még bármit is toleráljak.

Most aki azzal jön, hogy de megfogadtam, hogy jóban-rosszban, az még nem élt együtt alkoholista emberrel.

2023. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit jobban kifejthetnéd mit jelent az alkoholista nàlad meg milyen gondokat okoz stb.
2023. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Aki alkoholistával jön össze az ne csodálkozzon, hogy rossz élete lesz.
2023. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!