Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt a konfliktust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt a konfliktust megoldani, ha a pasi nem akar megválni a macskától, a barátnő meg nem akar a házába állatot?

Figyelt kérdés

A csajhoz költözne a srác a macskával. Nincs olyan, hogy melyik volt előbb, mert nagyjából egy időbe lett a macska meg az új kapcsolat is. A csaj szereti a macskákat amúgy - csak nem saját lakásában. Fél, hogy minden tele szőrrel, büdös lesz, nem akarja a macskát beengedni az ágyba, az utóbbi valahogy még meg is oldották volna...


Mi a megoldás? Kinek kell engedni és mennyit? A kapcsolat nagyon jó, ezt leszámítva...



2023. jan. 21. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez vicc lesz:

Pasi csempésszen egy egeret a lakásba, mikor a csaj észreveszi az egeret, a pasi ajánlja fel, hogy a macskájával elkapatja. Aznap átmegy a macskával, macska megfogja az egeret. Ezután a pasinak már csak ennyit kell mondania:

-Ugye milyen hasznos egy macska a lakásban? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy allatot nem lehet lepasszolni. Kotodik a gazdajahoz es nyilvan o is az allathoz. En szakitanek, ha ebben nem egyezne a hozzaallasunk, van eleg allatbarat ferfi, nem fogom senki miatt elajandekozni a macskamat.
2023. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Milyen szerencse, hogy a barátnőm egy állatmániás macskabolond. :D
2023. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Dobd a csajt.
2023. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"Pasi nem akar megválni a macskától"???

Jézus Isten. Ilyen is van???

A macska egyálltalán nem pasis dolog.

Olyan mintha rózsaszinű esernyő lenne a kezében.

2023. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem jönnék össze olyan férfival, akinek problémát jelent a macskám.


Ennyi. És mivel szeretem a macskákat, a "miután megdöglik, összeköltözünk" sem opció, mert miután elgyászoltam, vennék másikat. :)

2023. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ez a kutyázás, macskázás ez egyre nagyobb népbetegség lett.

Mint ahogy látjuk is, egyre tőbben vannak, akiknek fontosabb még a párkapcsolatnál is.

En is voltam olyan kapcsolatban ahol a nőnek kutyái voltak, és én a következőket állapítottam meg.

Ilyen emberkével csak az jöjjön össze, aki megelékszik kevés szeretettel, mert a több, az úgyis az állatnak jut.

2023. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!