Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kérésem? Szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem? Szeretnék a párom lakására bejelentkezni az orvos miatt hogy közelebb legyen, 8 hónapja élünk együtt, de a volt feleség oda van bejelentve meg a gyerek,pedig 7 éve elvaltak

Figyelt kérdés
Én annyit kértem hogy kérje meg a volt feleségét hogy pl 6-8 hónap max és jelentse ki magát onnan, nem szeretnék úgy ott lakni ha még ő is oda van bejelentve, a nőnek több éve kapcsolata van

2022. nov. 16. 11:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
És a párod nem engedi?
2022. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
99%

MI a probléma??? Mit számít, hogy a volt feleség oda van bejelentve? Te attól még be tudsz oda jelentkezni.

A lakcím bejelentéshez nem sok köze van a párkapcsolatokhoz, még jogilag se sok.

2022. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
De a párom engedi, de én nem szeretnék úgy oda bejelentkezni, hogy az exe is be van jelentve oda. Szerintem ennyi év után ideje hogy kijelentkezzen.
2022. nov. 16. 11:59
 4/56 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom az lehet a baja a kérdezőnek, hogy ha a pasi 7 éve elvált a volt feleségétől, akkor miért nem volt elég 7 év(!) arra, hogy lerendezzék az ilyen jellegű "összefonódásokat".

Mert azért ilyenkor elgondolkodok az ember, hogy vagy nincsenek papíron elválva (nincs lerendezve a vagyonmegosztás), vagy valamiért nagyon nem tudnak elszakadni egymástól. Mert akik végleg befejezték egymással azok az ehhez hasonló dolgokat rögtön elintézik.

Jogilag persze többen is be lehetnek jelentve egy ingatlanban, csak kérdéseket vet fel, hogy miért nincs ez elrendezve 7 év után.

2022. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
79%
A párod abban valóban hibás, hogy ennyi idő után is lusta volt elintézni az adminisztratív dolgokat. Ettől még te a semmin hisztizel és nagyon éretlenül gondolkodsz.
2022. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
26%
Gyűjti a nőket. Ne lepődje meg, ha egy szé napon beállít az exnej gyerekestől, hiszen hivatalosan ő ott lakik.
2022. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Az alberloje nem jelenti be őket, de ennyi év haladékot kapott a nő, én meg addig nem szeretném oda bejelenteni magam, mondta a párom hogy már régebben is szólt a nőnek
2022. nov. 16. 12:24
 8/56 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb problémád soha ne legyen...
2022. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értem ezeket a negatív hozzászólásokat.
2022. nov. 16. 12:28
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha az albiba nem jeletkezhetnek át, akkor hova...?
2022. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!