Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyszer megüt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyszer megüt, máskor is megteszi?

Figyelt kérdés

Elég naiv vagyok sajnos, és egyetlen egyszer fordult elő akkor se nagy erővel és egy veszekedésből indult. Sajnos elég féltékeny lettem miota egyszer megcsalt es bár utána újra megbocsaltottam neki, nyilván jobban felzaklatnak olyanok mikor más lányokkal/ nőkkel beszelget úgy.


Elég komolyan gondolkoztam ezután hogy elhagyom de ha belegondolok hogy egy részem sose tudna ot elfelejteni, ő az első szerelmem, az akibe tényleg szerelmes is vagyok, tudom ez így elég klisé de senkinek nem mondtam meg el es nem igazán tudok és szeretnék mástól és máshol segítséget kérni így próbálom itt anonim módon.


Koszi a válaszokat! Elég fiatalok vagyunk 18 és 19 évesek meg, ha ez számít bár nem hiszem.



2023. jan. 21. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Igen a leirtak alapján így szokott indulni az egész

Jó szórakozást hozzá

2023. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Oke, szoval megcsalt, es meg is utott teged. Mi a kerdes? Tini vagy, boven van meg idod normalis sracot talalni, ne pazarold az idodet erre a fszkalapra. Ez jobb mar nem lesz.
2023. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy akarja elérni hogx meg tudj benne bízni az ugy röhejes egy kicsit.

Ezzel csak annyit akar elérni hogy dugulj el, neked nem lehetnek problémáid, és lehet valoban nőzik is, mivel az kiabál, az támad, akinek ég a háza.


Én ezzel ugyanott lennék ahol eddig tovabbra se bíznék meg benne. A pofon meg csak újabb ok a megnizhatatlansága mellé, hogy el is hagyjam.

Lathatóan nem azért küzd hogy helyreálljon a kapcsi, hanem azért küzd ahogy eddog is tette, hogy széthulljon.


Tettekben mmutazkozik meg az ember.

2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Szenvedj akkor ha ennyire buta vagy. Megcsalás, verés ki tudja mi lesz még. Egy igazi lábtörlő vagy akivel azt tehetnek amit akarnak.
2023. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
B+ Már akkor dobnod kellett volna, amikor megcsalt. Most már agresszív is. SOk boldogságot. Igaz főnyeremény a pasid. Tartsd is meg, nehogy máshoz kerüljön.
2023. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő csal meg és még ő képel fel:D

Ez igen.

2023. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem elég az, ha egyszer üt meg?
2023. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%

Ha meg is csalt, akkor biztos, hogy csak a pofon a problémád?


Csak ismételni tudom magam: eközben a normális férfiaknak nem adtok esélyt! Ez a megcsaló nőverő meg a következő 10 évben majd 5-10 nőt még tönkre fog tenni.

2023. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
A szokásos kamu amit egy pasi írt ki. Eléggé túl van tolva a mese a lábtörlő nőről.
2023. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a normális válaszokat. Tudom, hogy valóban naiv vagyok és csak azért nem akarom elvesziteni mert halálosan szerelmes vagyok bele, de mindenképpen változtatok az álláspontomon
2023. jan. 21. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!