Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlérzékeny vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny vagy a párommal van valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem írok le mindent, mert hosszú lenne nagyon. Vannak olyan dolgok, hogy épp veszekszem a párommal, sírok, szeretném vele megbeszélni a dolgokat, de erre ő fogja magát és lelép egy másik városba és lerészegedik a barátjával és csak másnap délután 5-kor ér haza. Ez többször is előfordult már. Vagy épp közösen nézzük a tv-t. És nem igazán szokta megkérdezni, én mit szeretnék nézni. Vagy ha én mondom, hogy ezt nem szeretném nézni, csak azért is azt kell nézni. Vagy mondom neki, vegyél virágot és mindig csak egy nemet kapok. Ha könyörgöm, hogy vegyen virágot ritkán nehezen megteszi. Volt mikor beteg volt én ápoltam, ott voltam mellette. De amikor én voltam beteg megint csak elment inni és részegen jött haza. Még egy kérdést se tett fel: Hogy érzed magad? Vagy volt, hogy erősen ütögetni kezdett, agresszív volt. Volt hogy alkohollal, volt hogy anélkül. Apró dolgok, tudom. De mégis sok kicsi sokra megy. Szerintetek én vagyok túl érzékeny? Vagy mit gondoltok?

2023. jan. 22. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

"Mert semmi kedves dolgot nem vesz. Bezzeg ha cigi kell neki, egyből kéri a pénzt tőlem."

Ez nem volt válasz a kérdésemre. Nem érted, hogy ha valaki NEM AKAR kedves lenni, azzal BÁRMIT csinálsz, akárhogy követelődzöl csak rontasz a helyzeten? NEM AKAR. Nem tudod az érzelmeit kikényszeríteni, hogy szeressen. Hiába vesz neked virágot, akkor is leszarna. Szerintem TÖKÉLETESEN összeilletek. Én nem dőlök be a nők áldozati életérzésének, teszlek titeket annyira felelőssé, hogy felnőtt emberek vagytok, meg tudtok olvasni pszichológiai könyveket bántalmazó kapcsolatról meg videót nézni róla, ha nem teszitek, benne maradtok abban ami fáj, akkor az a ti hibátok.


"De a másik oldala viszont szeretetteljes(?). Ezért nem értem Mivan?! Sajnos."

Dehnem. Csak élvezed, hogy nem érted. Nem lelépsz attól aki bánt, hanem meg akarod érteni, vagy csak toporogsz, hogy nem értem, és ott maradsz tovább. Maximálisan téged terhel a felelősség. Erős önálló nők, hajrá feminizmus! Munkát és felelősséget minden nőnek.

2023. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintetek én vagyok túl érzékeny?"


Nem vagy túlérzékeny, csak nagyon alacsonyra tetted a lécet a párválasztásnál.


Mi tart benne ebben a bántalmazó kapcsolatban?

2023. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ne légy már ennyire buta! Szerinted érzékenység, hogy nem tetszik, mikor megpicsáz, lelép, semmibe vesz?

Miért nem keresel olyan férfit, aki szeret is, nem lábtörlőnek tart?

2023. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te nem túlérzékeny vagy, hanem hülye.

Melyik része szeretetteljes? Az alkoholista, a verős, a lehúzós vagy a betegséged alatt is kocsmázós?

2023. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!