Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tiltott le semmiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le semmiből semmi? miközben jártunk.

Figyelt kérdés
Elkezdtünk írkálni egy fiú kesőbb össze jöttünk,erre 10percel előbb még semmi nem volt aztán semmiből semmi letiltott.. megkerdezte nekem irt e valaki más,elkuldtem neki azt aki bekovetett de nem engedelyeztem erre letiltott hivom,nem veszi,azt irta en nem csinaltam semmit akkor megis miert tiltott?

2023. jan. 23. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
2 nap mulva majd felold es megtudod
2023. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez inkább tini kategória, de valószinűleg felszívta magát valamin, lehet azon hogy nem engedélyezted neki, féltékeny lett. Majd felold úgyis és megbeszélitek.
2023. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Facebookon jottetek össze ? Komoly kapcsolat 🤣 ez szerinted felnőtt témakör?
2023. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem volt elég meleg a kakaó amit az ovis kiscsoportban kaptatok. 🤦.
2023. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy éretlen kis hülyegyerek.

Nem tudom, hány éves korosztály, de ez alapján őt nagyjából 15-nek tippelném.

Egyébként meg örülj, hogy megszabadultál tőle. Az ilyen az, aki mellett boltba is csak kísérettel mehetsz, nehogy valaki hímnemű akár csak rádnézzen.

2023. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet valaki jatszadotott vele :/
2023. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd a picsbe. Velem 2 évig csinálta ezt az exem letiltott feloldott én meg könyörögtem. Tudom én voltam a hülye, de te ne legyél! Ez erős red flag
2023. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem értette, mit szeretnél mondani. Vagy félreértett. Egyes írásjelek, vagy betűk elhagyása komoly félreértésekhez vezethet.

(Idd ki a bilit. <-> Vidd ki a bilit.)

Talán azt hiszi, te szakítottál vele és megsértődött. Ki tudhassa...

2023. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neki is így fogalmaztál, akkor semmin sem csodálkozom.
2023. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy fogalmazol te? Olvastál már életedben egy könyvet? El kellene kezdeni, akkor talán normálisabb fiúkkal is összejöhetnél.
2023. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!