Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csimáljam hogy ne legyek szerelmes kapcsolatban, csak olyan fél év múlva?

Figyelt kérdés

Ha összejövök valakivel, olyan 3 honap alatt kialakul a bizalmam attol amiket tesz, amilyen kedves, amiket áldoz, aztán beleszeretek.

Es ezután már nagyon nehéz szakítani. Ekkor kezdenek megváltozni. Olyan fél év vagy 1 éven belül kimutatják a foguk fehérjét, és a szerelem miatt gyakorta leszek megalkuvó.

Reménykedek hogy helyrehozható minden, vagy jobb lesz, és nehéz szakítani.


Hogyan lehet azt megcsinálni hogy együttjárástól számitva (azaz nem ismerkedéstől kezdve hanem együtt járástol kapcsolattól kezdve)még ne legyek szerelmes, hanem kapcsolatban maradjak még érzelmileg független?


Tehát ismerkedtünk pár hónapig(valakit évek óta ismerek) kialakul a bizalom, kötődés, elkezdünk együtt járni, vagy együtt élni, kapcsolat van, és még itt kéne kb fél év hogy még ne legyek szerelmes kapcsolatban sem.



#kapcsolat nem szeretve
2023. jan. 25. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

"Együtt járás". A hajam eldobom. Az micsoda? Csak sétálok együtt? Abba mi a jó, mitől fejlődik a kapcsolat?

Csak számomra ez azt mondja, hogy nem tudod mit akarsz a másiktól, csak legyen kinek a kezét fogni.


Én a (már) feleségemmel nem csináltunk ilyet. Első nap megismerkedtünk, érzeztük az ebergiát, szóval másnap összeköltöztünk. Ez 3 éve történt, és tök jól jött ki. Hamar kiderült, hogy hogyan tudunk együtt működni több tekintetben is.

2023. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önismereted és emberismereted fejleszd, ne tüneti kezelésként utólag ha már megint félreismertél valakit, akarj könnyen szakitani, mert nem szerettél bele tudatos akaratból.
2023. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindig csak kapcsolatban derül ki az hogy pl csak a fellángolás alatt voltak olyanok amilyen nekem kell, vagy kedvesek aranyosak de 1 év mulva kiderül hogy egy nemtörődöm bunkók.


Együttjárás: be vagyok mutatva családnak, ők is, barátok, barati körök, minden rokon az utolso unokatesotol kezdve mindenki párként kezelnek minket, közös nagycsaládi karacsonyok szulinapok ünnepek vannak, napi szintű kapcsolat a baráti körökben is egyutt, együtt élés is van esetekben, napi szintű együttlétek, együtt van az életunk kettőnknek van egy élete együtt.

Szóval amikor kapcsolat van.


Nem ismerkedés nem heti egyes randik nem ilyen baromságok hanem amikor 2 ember együtt van, együtt jár, vagy együtt él.


A kapcsolat elején még szerelmes köd, aztán az kikopik, átváltoznak. Pl veszekedésnél megenhednek maguknak olyan hangnemet is amit én soha nem engednék meg magamnak.

A tisztelet kezd múlni.

Ilyenkor dobbantani kéne. De ilyenkor vagyok gyenge a szerelemtől.

2023. jan. 25. 07:55
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az érzeseiden nem lehet ilyenformám uralkodni, es nem is érdemes, de lehet nyitott szemmel járni egy kapcsolatban. Es ha bármilyen súlyos problémát észlelsz akkor bármennyire is fáj, kilépni. Elfojtani az érzéseidet értelmetlen, és nem mindenki rossz. Annyi csak hogy ne az a fiú legyen a mindened, legyenek barátaid, hobbijaid, vagy ha tanulsz vagy dolgozol, az is segit ha borul a bili, es szakitanod kell, vagy téged dobnak. Ha van mibe kapaszkodnod, nem dől össze a világ. De szeress bátran, csak figyelj pár dologra.
2023. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De az a bajom, hogy szerelmesen fáj csak kilépni, amúgy meg egyáltalán nem fájna.


Egyik volt barátomat hozom fel peldának:

Kapcsolatban online csetelt mellettem nőzött ismerkedett. A kapcsolatban harcoltam, a legjobb legvonzóbb akartam neki lenni, nem egyszer tudtam visszahozni visszacsábítani, alapvetően amúgyis sikeres nő vagyok pasik terén, de nekem csak ő kellett szerelmesen, inkánb bajlódtam vele, mindig mindent egyenesbe akartam hozni, a vége mégis az lett hogy lett egy másik barátom és páros lábbal rúgtam ki az előzőt.

Azóta is leköpném, gyűlölöm megvetem szánalomnak tartom, ja szóba is állok vele mert kapar, akkor is csak idegesít mégjobban utálom elhajtom, lenézem.

Kapcsolatban szerelmesen meg sírtam, szenvedtem, helyre akartam tenni, MERT szerelmes érzékeny voltam. Nem szerelmesen meg simán elhajtom az ilyeneket az anyjukba.


Szerelmesen valahogy kifordulok magamból, hagyom magam kínozni, szenvedek sirdogálok reményeket táplálok, és nem hajtom el az ilyen proli senkiháziakat.


Szeretnék józan maradni legalább 1 évig, addig, míg kimutatják a foguk fehérjét, hogy ha kell, hidegfejjel elhatjsam öket a gúzsba.

2023. jan. 25. 08:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért mész bele eleve úgy a kapcsolatba, hogy már azon jár az eszed, hogy hogyan fogsz szakítani?

Pont nem ezt kellene tervezgetni, hanem azt, hogy hogyan fogsz együtt maradni azzal,akivel vagy. Ha eleve ilyen negatívan állsz hozzá, akkor minek mész bele egyáltalán?

2023. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeknek nem lehet parancsolni sem a te esetedben sem a pasiéban, el kell fogadni, hogy nem szerelmes már és ott kell hagyni, ennyi.
2023. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes nagyon! És csalódj sokat… 3* voktam nagyon szerelmes életemben 3* csalódtam óriásit, az utolsót 6 évembe tellett kiheverni. Ennek 15éve, azóta sem voltam szerelmes, úgy érzem már nem is lehetek soha, szerintem kiégett az agyam azon része :D
2023. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már csalódtam sokat

Az időzítéssel vannak csak bajaim.


Mindig akkor mutatják ki a foguk fehérjét amikor már szerelmes vagyok.

Ez olyan együttjárástol kezdve fél év-1 év.

Valójában az 1 éves évforduló után kéne csak megnyílnom ha még akkor érdemes rá a másik.

2023. jan. 25. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A kötődés, szerelem érzésének kialakulásának ideje nem szabályozható, bármennyire is szeretnéd. Amin változtatni tudsz, az az, hogy elfogadod azt, hogy az érzések változnak idővel. Szerencsés esetben mélyülnek, rosszabb esetben kihűlnek. Az, hogy melyik következik be, az két emberen múlik.
2023. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!